04 Eylül 2013 #1993212

Anadolu Seyahat Kırık Koltuk Masası Yüzünden Yolcu Yandı!

Anadolu Seyahat' in 02. 09. 2013 tarihinde 371245 sefer no' lu 11. 15 otobüsü 35 numarada Ayvalık - İstanbul seferini yapan annemin üzerine, Bursa yakınlarında, önündeki koltuğun kırık arka masasına koyduğu çay devrilmiş ve vücudunda 2. dereceden yanıklar meydana gelmiştir. Bu sürede muavin ve şoför hiçbir müdahale de bulunmamış, derhal bir kliniğe götürmemiştir. İstanbul' a annem acılar içinde ulaşmıştır.


Ataşehir terminalinden kendisini alıp acil müdahale için polikliniğe götürdüm. Bu sırada yolda Anadolu Seyahat çağrı merkezinden kimseye ulaşamayınca Moda Polikliniği' ne gittik ve saatler sonra ilk müdahalede bulunuldu. Annem tatil için geldiği İstanbul'da şu an acılar içinde tedavi görüyor.

Adil 220 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Ulaşım Temsilcisi04 Ağustos 2016

    Değerli Konuğumuz, Şikayetvar.com sitesinin mailleri tarafımıza geç yönlendirmesiyle ilgili bir sorunla karşılaşılmıştır.Yolcumuza Anadolu Ulaşım ailesi olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve tarafınızdan tekrar özür dileriz. Yardımcı olabileceğimiz her konuyu [email protected] adresinden iletmenizi önemle rica ederiz. Saygılarımızla

  • Adil03 Ağustos 2016

    04 Eylül 2013 de yaptığım şikayete 03 Ağustos 2016 da cevap dönüldü. Maduriyetin devam etmesi nasıl söz konusu olabilir ki 3 senelik süre zarfında? İlgili otobüste belkide bir sürü insanın canı yandı aynı şekilde.

  • Anadolu Ulaşım Temsilcisi03 Ağustos 2016

    Değerli Yolcumuz , Şikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz şikayet sistem üzerinde yaşanan sorun nedeniyle tarafımıza yeni ulaşmıştır. İletinizde belirtmiş olduğunuz mağduriyetinizin devam etmesi söz konusu ise şikayetinizi [email protected] adresinden iletebiliriz. Yaşanan olumsuzluk adına tarafınızdan tekrar özür dileriz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön