18 Ağustos 2014

Anadolu Ulaşım Sırt Çantamı Kaybetti Ve İlgilendiklerinide Kesinlikle Düşünmüyorum.

11.08.2014 tarihinde İstanbul Esenler otogarında bir sırt çantası ve bir valiz teslim ederek otobüse bindim. Valizlerime 46 numara etiketini yapıştırdılar. Çivril otogara geldiğimde valizimi aldım, ama sırt çantam otobüste yoktu. Otobüs kaçarcasına Çivril'den çıktı gitti.

Anadolu Ulaşım'a durumu bildirdim, bir referans numarası verdiler, biz size döneriz dediler, dönen yok bir daha aradım, bir referans numarası daha verdiler ne işime yarayacaksa biz size döneriz dediler tekrar, yine dönen yok. Telefon ediyoruz, yetkili biriyle görüşemiyoruz. Siz aramıyorsunuz. Biri çıkıp da diyemiyor ki A... Bey çantanızı arıyoruz ama bulamıyoruz özür dileriz diye. Ben çantayı aradıklarını da düşünmüyorum.

Ahmet 881 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet04 Eylül 2014

    Son maddeye 1 dedim. Eğer bagajsız yolculuk yaparsam tercih edebilirim:))

  • Ahmet04 Eylül 2014

    Doğrudur Anadolu ulaşım bana kayıp bagaş araştırma süresi hakkında bilgi vermiştir. 15 gün içinde bulunmazsa ödemesi yapılacak denmiştir. Bugün 4 Eylül Perşembe çantamın kayboluşunun 24. günü bekliyorum ki Anadolu Ulaşım beni arasın bir bilgi versin, olmadı hesap numaramı istesin; ama yok Ne arayan var ne soran. Sayın Anadolu Ulaşım bizim tarih sistemimize göre 15 gününüz doldu size göre ne zaman doluyor ne zaman bana dönüş yapacaksınız? İlle de benim aramamı bekliyorsanız, ben sizi aramaktan bıktım, bir zahmet edin de siz beni arayın.

  • Anadolu Ulaşım Temsilcisi19 Ağustos 2014

    Sayın İlgili, Yolcumuza kayıp bagaj araştırma süresi hakkında bilgi verildi. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön