02 Mart 2016

Anadolu Sigorta'ya Problemin Çözümü İçin Ulaşamıyoruz!

Aracım 3-4 ay önce bir kaza yaptı otobanda aracıma arkadan vuruldu. Kusurun karşı tarafta olması lazım. Sizin tarafınızdan da dosya Tramer'e gönderilmemiş dolayısıyla kusur oranlarını göremiyorum. Benimde kasko poliçemin süresi doluyor ve yenileme işleminde hasarsızlık indirimi alamadığımdan kaskom yüksek çıkıyor.

Kaza olalı 4 ay gibi uzun bir süre oldu ve hala sıkıntı yaşıyorum bu konuda. Bu konuyu konuşabileceğim bir temsilcim olmadığı ve oto hasar bölümünüz lede sadece mail yoluyla iletişime geçebildiğim söylendi.

Otohasar bölümünüzden de maillere ya cevap alamıyorum ya da çok geç yanıt veriyor. Müşteriyle irtibat bu kadar zor olmamalı. Geçen hafta oto hasara başka bir konu için mail attığımda 6 gün sonra cevap alabildim o kadarını söylemek isterim size. Ve benim poliçem bitiyor ama yenileme işlemi yapamıyorum irtibat sağlayamadığımdan.

Barış 219 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Sigorta Temsilcisi02 Mart 2016

    Söz konusu başvurunuza dair yetkililerimiz tarafından sizinle irtibata geçilmiş olup, bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

  • Anadolu Sigorta Temsilcisi02 Mart 2016

    Öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetiniz ile ilgili, tarafınıza en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön