Anadolu Sigorta'dan Duyulmadık Çözümler!

İbrahim G. |

Anadolu Sigorta'dan iş yerimizi sigortalatmıştık. 10.11.2013 tarihinde iş yerimizde çıkan yangın nedeni ile iş yerimiz tamamen yandı. 345 000 tl olan teminatımızdan yaklaşık 81 gün sonra bize 117 000 tl, iş yeri sahibine ise 105 000 tl tazminat vermeyi kabul ettiler ama asıl sorun ve buradan sonra başlıyor.

Dekorasyon ve bina teminatını iş yeri sahibine yatıracaklarını ama yangının elektrik kontağından çıktığını, bu nedenle sorumluluğun iş yeri sahibinde olduğunu, bu nedenle bize ödenen 117 000 tl' lik ödemenin iş yeri sahibinden tahsiline karar verildiğini buna mütakipte iş yeri sahibine yapılacak 105 000 tl' lik ödemenin yapılmayacağını, kalan farkında ayrıca alıncağını belirtmişler.

Etiketler :

Ödeme Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim G.
  31 Ocak
  18:51

  elektrik kontağından iş yeri sahibi nasıl sorumlu olur o kontağı ve elektrik tesisatı yeni yapılmıştır ve tedaş tan onay aldıktan sonra abonelik açılmıştır siz nasıl olurda parayı eksik öderizin hesabını yaparak hareket ettiniz ve kendinizce başardınız ama hiçde öyle olmayacak öyle bir tanıtım hazırlıyorum ki sizler için aklınız almayacak tüm medya çekecek ve yayımlayacak bunu göreceksiniz.

 • 31 Ocak
  16:00

  Bir önceki başvurunuzda tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Harici bir uygulama yapılmamaktadır. Elektrik kontağından çıkan yangından iş yeri sahibi sorumludur.

  Bilgilerinize sunulur.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ