22 Ekim 2018
Yorum Yap
#11059542

Anadolu Sigorta Pert Ödememi Yapmıyor!

Anadolu Sigorta dosya No.: 6829993170001.14.09.2018'de aracım kaza yapıyor. 15.09.2018'de dosya açılıyor. Anadolu Sigorta ekspertizden sonra aracıma pert kararı veriyor. Tarafıma mutabakatname gönderiyor imzalayıp kabul edip imzalayıp gönderiyorum. Aracım ihaleye çıkarılıyor akşam oto firması tarafından satın alınıyor.


Aracım çekici (ticari araç) aracımda kredi var. Kasko poliçem de rehin bilgisi mevcut! Anadolu Sigorta rehini kaldırmıyor!
Akşam oto firması rehinden dolayı satış işlemini gerçekleştiremiyor! Aracım için şirketin mutabakat da sunduğu rakamı ben tahsil edemiyorum!


Anadolu Sigorta'yı her gün arıyorum! Kredinin kapanması için kurulda bilgisini alıyorum! Rehin bilgisi bile değişiyor biz hala kurul keyfi bekliyoruz! Kurul nedir? Bana mutabakatname göndermişsin kabul etmiş imzalamışım aracımızı ihale çıkarmış satmışsın! Neyin kurulu böyle ciddiyetsizlik hiçbir şirkette görmedim duymadım!

Özgür Özgür 1.053 Okunma

Cevaplar

 • Anadolu Sigorta Temsilcisi23 Ekim 2018

  Konu hakkında tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılmış olup, alabileceğimiz farklı bir aksiyon bulunmamaktadır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

 • Özgür23 Ekim 2018

  10 gün dür bu cevabı alıyorum zaten gerek maille gerek tel görüşmeleri ile! Ben çözüm istiyorum dedim! Aracımız ihaleye çıkıyor satılıyor. Tarafımıza mutabakatname gönderilip imzalatıyor. Anadolu Sigorta yaklaşık 40 gündür pert ödeyecek. Ve aldığım yanıta bakın dalga geçer gibi ''maile geri dönüş yapılmıştır''! O dönüşü 10 gündür alıyorum ben en az! Onaydan çıkınca ödeyecek nedir? Şaka gibi!

 • Anadolu Sigorta Temsilcisi23 Ekim 2018

  Söz konusu başvurunuza dair yetkililerimiz tarafından sizinle irtibata geçilmiş olup, e-posta ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

 • Özgür22 Ekim 2018

  En az 10 gündür bu cevabı alıyorum. Geri dönüş değil çözüm istiyorum

 • Anadolu Sigorta Temsilcisi22 Ekim 2018

  Öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetiniz ile ilgili, tarafınıza en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler