26 Mayıs 2014

Anadolu Sigorta Ödemeyi Fazlasıyla Geciktirdi

14.04.2014 tarihinde Anadolu Sigorta kapsamı altında sigortalı olan bir araç ile kazaya karıştım. Motosiklet kullanıcısıyım, yaralandım. Olaydan sonra hastanede gerekli kontrollerim yapıldı ve Adli tıp raporu tutuldu. Olaydan 4 gün sonra eksper gelerek Anadolu Sigorta kapsamı altındaki aracı %100 suçlu buldu.


Motosikletimin onarım işlemleri başladı. Kendi cebimden ödedim ve faturasını size bildirdim. Ancak 10-15 gün geçmesine rağmen hala olay yeri resmi istiyorsunuz. Yaralanmış bir motosiklet sürücüsünün ayağı kalkıp fotoğraf çekmesini beklemek " Koyun can derdinde , kasap et derdinde" sözü gayet özetlemektedir. Bu hafta içinde ödeme alamazsam hukuksal yönteme başvuracağım. D.N: 203430413.

Muhammed 773 Okunma

Cevaplar

 • Muhammed'in Teşekkür Mesajı30 Mayıs 2014

  KDV'siz tutarın ödemesini bugün itibariyle bankadan çektim. Faturayı da ekspere göndererek tarafınıza iletmesini söyledim. En kısa zamanda onunda ödemesini yaparsanız memnun olurum. Teşekkürler..

 • Anadolu Sigorta Temsilcisi30 Mayıs 2014

  Sayın Yetkili, Yetkililerimiz tarafından bilgi verilmek amaçlı tarafınız aranmış fakat ulaşılamamıştır.Dosya tazminat ödemesi tekrar hazırlanıp imza onayına sunulmuştur.Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

 • Muhammed29 Mayıs 2014

  Tarafımla iletişime geçildi ve paranın Türkiye İş Bankasına yatırıldığı söylendi ve referans kodu verildi. Bankaya gittiğimde yatırılan paranın iptal edildiği ve Anadolu Sigorta ile iletişime geçmem gerektiği söylendi. Müşteri hizmetlerinizi aradığımda parada herhangi bir sorun olmadığı çekebilmem yönünde olduğu söyleniyor. Sonuç olarak parayı çekemedim. Çözüme kavuşturursanız memnun olurum. Teşekkürler..

 • Anadolu Sigorta Temsilcisi28 Mayıs 2014

  Sayın Yetkili, İlgili Müdürlüğümüz tarafından, tarafınızla iletişime geçilip, bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

 • Muhammed27 Mayıs 2014

  Kaza mahalle veya sokak ta gerçekleşmedi. Polis gelene kadar D100 yan yolda akan bir trafiği durdurulmasını mı istiyordunuz? Motosikleti mi ben kaldırmama fırsat olmadan D100 deki motosiklet sürücüleri ve araç sürücüleri dahil olmak üzere onlar kaldırdı kenara yolu açtılar. Sizde haklısınız anlaşmalı olarak sigortalı şirketlerinden para alıyorlar. Ama hiç bir insan kendini 800 TL para için yaralamaz ve 30-35 gün o acıyı çekip topallayarak yürümez. Ben size kanıt olarak devlet hastanesinde tutulmuş Adli raporu sundum kaşeli ve imzalı bir şekilde. Kabul edip etmemek size kalmış aksi taktirde mahkeme yoluna gideceğimden şüpheniz olmasın.

 • Anadolu Sigorta Temsilcisi27 Mayıs 2014

  Sayın Yetkili, Dosya eksik evrak talep girişi yapılmış olup, talep edilen evrakların tarafımıza ulaşması akabinde tazminat ödemesi hazırlanmıştır. Yaralanmalı trafik kazalarında polis ya da jandarma tarafından Ölümlü Yaralanmalı Trafik Kaza Tespit Tutanağı tutulmalıdır.Dosyada anlaşmalı tutanak düzenlendiğinden poliçe bitiş tarihi ve kaza tarihi arasında 5 gün süre oluşu sebebiyle kaza teminat dahilinde olup olmadığının tespiti için olay yeri resim talep edilmiştir. Yetkililerimiz tarafından bilgi verilmek amaçlı aranmış fakat ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön