02 Mayıs 2013 #1775769

Anadolu Sigorta Ödememi Yapmıyor!

26032013 tarihinde hasar dosyam açıldı. dosya3125739120001. 2 Nisanda exper karşı tarafın %100 kusurlu olduğuna karar verdi. Çağrı merkezinizi aradığımda dosya hala incelemede görünüyor diyor başka da bir şey bilmiyorlar. Dosyayı göremiyormuş o zaman ne işe yarıyorlar.


Doysa açıldığı tarihte biz aracı anlaşmalı bir firmaya yaptırdık ve sigorta ödemeyi gönderdiğinde firmaya ödeme yapmak koşulu ile bir senet imzaladık. Ödemeyi hala alamadığımız için firma bizden parayı istiyor. Bu hafta içerisinde sorunum çözülmez ise, servis senet için icra takibi başlatırsa sizin yüzünüzden mağdur olursam her türlü yasal hakkımı kullanacağım. Sağlık sigortası ve 6 haziranda bitecek kaskomu da yenilemeyeceğim.

İlknur 98 Okunma

Cevaplar

  • İlknur09 Mayıs 2013

    Ben Anadolu sigorta çağrı merkezini aradığımda bana eksik evrak yok ama durumu göremiyorum şeklinde bilgi verildi. Madem sürücünün ehliyeti de gerekiyor bunu baştan söylemeniz gerekirdi. Sonuçlayamadığınız durumu ben sorgulamadan bilgi de vermiyorsunuz. Çalışma şeklinizi de satış sonrası hizmetlerinizi de beğenmiyorum.

  • Anadolu Sigorta Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Rucu durumu kesinleşmemiştir. Tramerde mutabakatsızlık gözüküyor. Dosya ehliyet sisteme yüklenmediği için sonuçlanamamaktadır.Sürücü olarak gözüken Evren Sarıday ancak sürekli ruhsat sahibi İlknur Hanım ın ehliyeti yükleniyor.Bu şekilde acentemize şirketimiz tarafından bilgilendirme maili iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız. ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön