17 Eylül 2013 #2015561

Anadolu Sigorta Ödeme Hakkında Yanlış Bilgi Veriyor!

Anadolu Sigorta'dan, kredi Kartı Destek Sigortası yaptırmıştım. 30.06.2013 tarihinde işsiz kalınca gerekli olan evrakları firmaya gönderdim. Başvurumdan 2 ay geçtikten sonra, 31.08.2013 tarihinde işlemimin onaylandığı ve 5 iş günü içinde ödemenin yapılacağı bilgisi verildi. Belirtilen tarihte ödeme yapılmayınca, çağrı merkezini aramaya başladım.


Her görüşmemde, "yarın gönderiyoruz,bu akşam çıkıyor" gibi şeyler söylendi. En son 11.09.2013 tarihli görüşmemde ise, paranın İş Bankası Merkez şubeye gönderildiği, pazartesi günü hesabıma geçeceği söylendi. Bugün para yatmayınca aradığımda ise, onay işleminin tekrar yapıldığı bilgisi verildi. Ödeme yapılmayınca mağdur durumda kaldım. Bilgide alamıyorum.

Yılmaz 70 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Sigorta Temsilcisi17 Eylül 2013

    Bilgi almak istediğiniz konunun grup şirketlerimizden Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. ile ilgili olduğu anlaşılmaktadır. Mesajınız Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.’ye gönderilmiştir. Ayrıca iletişim kuracağınız e-posta adresi [email protected]'dir. Şirketin adres ve diğer iletişim kurulabilecek bilgileri aşağıdadır: Web: http://www.anadoluhayat.com.tr Adres: Pk.144 Levent/ Istanbul Tel.: 0.212.317 70 70 Faks: 0.212.317 70 77 Anadolu Sigorta, hayat sigortaları dışında kalan ve elementer sigortalar olarak adlandırılan yangın (sınai, ticari işletmeler, sivil konutlar), nakliyat (taşıma ve her türlü deniz aracları), kaza (oto ve sorumluluk), mühendislik (elektronik cihaz, makine kırılması, inşaat ve makine montaj), tarım ve hukuksal koruma ve sağlık sigortalarında hizmet veren köklü ve güvenli bir sigorta şirketidir. Hayat Sigortaları dışında da size hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön