23 Temmuz 2014

Anadolu Sigorta Müşteri Temsilcileri Kaba Konuşuyor

Anadolu Sigorta'da Müşteri Temsilcilerinin Konuşma Kalitelerinin hangi kriterlere göre belirlendiğini çok merak ediyorum. Müşteri temsilcilerinde gerek müşterileri gerekse müşterilerine hizmet veren kurum temsilcilerine karşı yapılan görüşmelerde gereksiz bir özgüven var.
Amaç kaliteli hizmet vermekse eğer, karşıdaki müşteri temsilcileri insanı dövecekmiş gibi tehditvari konuşmalar yapmamalıdır.

Sağlık hizmeti veren bir kurumda, hastaları bekletmemelidir. Sağlık hizmeti veren kurumun temsilcisi ile telefonda laubali konuşma yetkisi olmamalıdır. Sonuç olarak bu kurum sizin müşterilerinize hizmet vermektedir. Dolayısı ile müşteri temsilcileri basit bir provizyon olayını kan davasına çeviremez.

Aslı 2.012 Okunma

Cevaplar

 • Anadolu Sigorta Temsilcisi08 Eylül 2014

  Konuya ilişkin şikayetiniz ilgili Müdürlüğümüze yönlendirilmiş olup, gerekli aksiyonlar alınmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

 • Aslı08 Eylül 2014

  Ben işim ve statüm gereği çok büyük bir firmada yöneticilik yapıyorum. Ve Anadolu sigortanın müşteri temsilcisi ile yapmış olduğum tatsız görüşmeden sonra, hiçbir yakınıma Anadolu sigortayı önermiyorum ve yaşadığım bu tatsız görüşmeyi anlatıyorum. Bu şekilde isim yapmış ve saygınlık kazanmış bir sigorta şirketinin çalışanlarının eğitimlerine önem vermiyor olması çok üzücü bir tecrübe oldu.

 • Anadolu Sigorta Temsilcisi25 Temmuz 2014

  Yaşadığınızı dile getirmiş olduğunuz iletişim sıkıntısı ile ilgili olarak şirketimiz süreçlerinde gerekli değerlendirmeler yapılacaktır. Bilgilerinize sunulur. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

 • Aslı23 Temmuz 2014

  Merhaba, 23.07.2014 tarihinde personelleriniz Hilal hanım ve Pelin Hanım (Selin'de olabilir) çağrılarını dinleyerek değerlendirmenizi önemle rica ederiz. Saygılarımızla.

 • Anadolu Sigorta Temsilcisi23 Temmuz 2014

  Öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz bilgiler, konuyu değerlendirebilmemiz için yeterli olmadığından size doğru ve eksiksiz bir yanıt verebilmemiz için hangi telefon numarasından, kim ile görüştüğünüz hakkında bilgi vermeniz hususu önem arz etmektedir. İstenilen bilgilere takiben en kısa sürede şikayetiniz değerlendirmeye alınacaktır. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön