02 Nisan 2013 #1719331

Anadolu Sigorta Müşteri Memnuniyetsizliği!

Türkiye de ilk ulusal şirket olan , güçlü kurumsal bir yapıya sahip olan Anadolu Sigorta ile çalışmaktan utanıyorum.Hizmette teknolojide öncü olduğunu iddaa eden Anadolu Sigorta bir evrak için aracımı 4 gündür serviste tutmakta hayatımı zorlaştırmakta ve bana maddi zarar vermektedir.


Verdiği taahhütleri tutmayarak güvenimi sarsmaktadır.Bu hususta yaptığım 7 , 8 telefon görüşmesinden anlıyorum ki ; bu şirket hiç bir sorumluluğa sahip değildir.Aynı zamanda bir kişi bile sorumluluğu üstüne alıp ilgilenmezken birde siz neden beni arıyorsunuz diye çıkışlar yaparak dürüst ve etik değerlere sahip olmadığını göstermiş ve müşteri memnuniyetine önem vermemiştir.

Murat 113 Okunma

Cevaplar

 • Murat25 Temmuz 2013

  Anadolu sigortayla bir daha çalışmayacağımı belirttim ve çalışmıyorumda

 • Murat24 Nisan 2013

  Doğru ben üç gün boyunca mağdur edilip arabam hazır olduğu halde bana teslim etmeyerek magdur bırakarak yapmış olduğum telefonlardan sonra sağolun süper ilginiz içn.

 • Anadolu Sigorta Temsilcisi23 Nisan 2013

  Hasarlı araca ait teslim onayı 02.04.2013 tarihinde anlaşmalı servisimize gönderilmiştir. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ Bireysel ve Ticari Sigortacılık Müdürlüğü

 • Anadolu Sigorta Temsilcisi09 Nisan 2013

  Şikayet yazınıza istinaden poliçe numaranızı veya plaka numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön