16 Şubat 2013 #1637026

Anadolu Sigorta Kaza Bedelimi Ödemiyor!

18 Ocak 2013 tarihinde maddi hasarlı bir kazaya karıştım. Doğan marka bir araç Toyota Avensis Marka aracıma çarpıp aracımın ön tamponu, panjuru ve çamurluğunda hasara yol açtı. Konu ile ilgili Anadolu Sigortaya kaza ihbarı yaptık ve 455446412 No'lu dosya açtırdık.


Van il eksperi olduğu söyleyen kişi aracımı inceleyip benim danışıklı olarak kaza yaptığımı ima ederek beni haksız yere itham etti. Benimle polemiğe girerek tartışma başlattı.


Tartışma yaşadığımız eksper tarafıma ödeme yapılmaması için raporu bu yönde hazırlayacağını açıkça söyledikten sonra dosyamı Tramer 'e gönderdi. Tramer'den suçsuz olduğum anlaşıldığı halde, Anadolu Sigorta yaklaşık 1000 TL'lik zararımı karşılamadı.

Mehmet 469 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet13 Mart 2013

    Konu ekspere iletilerek teknik değerlendirmesinin yeniden yapılarak dönüş yapılması istendi. takip edilmektedir. Konu hakkında yukarıdaki mesajın dışında hala hiçbir bilgilendirme yapılmamıştır. Gayri ciddiyetsiz bir tutum sergileyen Anadolu Sigortayı kimseye tavsiye etmiyorum.

  • Anadolu Sigorta Temsilcisi26 Şubat 2013

    Konu ekspere iletilerek teknik değerlendirmesinin yeniden yapılarak dönüş yapılması istendi. takip edilmektedir. Bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ Bireysel ve Ticari Sigortacılık Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön