28 Ağustos 2013 #1980314

Anadolu Sigorta İşlemleri Takip Etmiyor!

20. 07. 2013 tarihinde kaza yaptım. Kazadan sonra firmadan hiçbir şekilde aranmadım. Her seferinde kendim çağrı merkezini arayarak her işlemi elden takip ettim. 27. 08. 2013 tarihinde çağrı merkezinizi yine aradım.


Pert kararı sonrası teklif edilen ücreti kabul edip , acentamda muvakkatname imzaladığımı ve tüm bilgilerimin acentaya verdiğimi belirttim. Sisteme herhangi bir giriş olmadığını, acentamın yanlış yere giriş yapmış olabileceğini , belirtecekleri sisteme acentaca yeniden giriş yapılması gerektiğini ve bunun benim tarafımdan iletilmesi gerektiğini söylediler. Ben müşteriyim sigorta çalışanı değil. Eğer tüm işlemi ben takip edeceksem acenta neden var ?neden ücret ödüyorum? Anadolu Sigorta, 38 gündür mağdur etti.

Fatih 57 Okunma

Cevaplar

  • Fatih10 Eylül 2013

    aracimla kaza yapali tam 51 gun oldu....adi sani duyulmamis firmalar dahi sigorta ucretini 2 haftada yatirirken anadolu sigorta gun itibariyle hala parami yatirmadi..

  • Fatih09 Eylül 2013

    anadolu sigorta internet sayfasindan da mail attim.tum iletisim bilgilerim mevcut.hala nasil ulasilamiyorum pes...

  • Anadolu Sigorta Temsilcisi02 Eylül 2013

    Konuya dair tarafınıza ulaşılamamış olup,acenteye konuya dair bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön