18 Eylül 2013 #2019004

Anadolu Sigorta Hasarsızlığımı Görmüyor!

Mayıs (2013) ayı içerisinde hırsızlık nedeniyle arabamın sağ arka camı kırılmıştı. Hasarsızlığımın bozulmaması için orijinal ürünü hasar bedelinin %25'ini ödeyerek anlaşmalı yetkili serviste yaptırdım. Eylül 2013 tarihinde kasko sürem doldu . Ancak Anadolu Sigorta ile görüştüğümde sistemde hasarsızlığın görünmediğini ve bu hasardan dolayı kaskomu yenilettiğimde indirimin de mümkün olmayacağını söylediler.


Durumun düzeltilmesi için 13/09/2013 tarihinden itibaren Anadolu Sigorta ile irtibata geçtim . Ancak durumun düzeltilip düzeltilmediğine dair mesaj alamadım. Bu durumun düzeltilmesi için en kısa zamanda irtibata geçilmesini ve hasarsızlığımın korunmasını istiyorum.

Bağış 85 Okunma

Cevaplar

 • Bağış29 Eylül 2013

  Anadolu Sigorta A.Ş. ile ilgili işlemlerimin hepsini başka şirketlere yönlendirdim bu kadar kötü bir sistem ve kötü bir anlayış yılardır müşterisi olduğumuz şirketi değiştirdi. Kimseye tavsiye etmiyorum Anadolu sigotayı bu sayede sırf çevremde yeni araba alan/kaskosunu yenileten 6 arkadaşımı da farklı sigorta şirketlerine yönlendirdim. Bir kere arayıp bana süreçle ilgili detaylı bilgi vermeyen anlayışınızı da umarım değiştirirsiniz de daha fazla müşteri kaybetmezsiniz. 08507240850 numaralı telefona da boşuna para ödüyorsunuz çünkü orası hiçbir şekilde müşterinin 7/24 hattı işlemlerini yapmamakta. Ben müşteri olarak sizi sadece uyarıyorum ileride kaybetmemeniz için. Ayrıca yasal yollara da başvurdum ve hakkımı aramaktayım.

 • Anadolu Sigorta Temsilcisi24 Eylül 2013

  Söz konusu talebinize istinaden iş girişi yapılmış olup tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

 • Bağış19 Eylül 2013

  Poliçe numaram 413816712 umarım bu kadar bilgi sizler için yeterlidir. Ancak şunu belirtmek isterim ki şirketinize olan güvenim sonuna kadar sarsılmıştır ayrıca birilerinin beni arayıp doğru düzgün bilgilendirme yapmasını rica hatta eğer biz müşterilerinizi daha aşağı bir kademede görüyorsanız arz ederim.

 • Anadolu Sigorta Temsilcisi19 Eylül 2013

  "Öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederiz.". Şikayetinize konu poliçe bilgilerinizi (poliçe numarası, plaka veya TC kimlik numaranız) iletmeniz halinde değerlendirme yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön