09 Eylül 2013

Anadolu Sigorta Evraklarımı Kaybetti!

1 ay önce aracımın camı kırılarak eşyalarım çalınmıştı. Bende kaskoma istinaden Anadolu Sigorta'ya başvurdum ,değerli eşya teminatı için. Eşyalarımın bir kısmı teminat dışıymış ve bununla ilgili buraya şikayet yazdım. Beni aradılar durumu izah ettiler ,kapsam dahilinde olan eşyalarım için evrakların listesini ve göndereceğim adresi verdiler.

Ertesi gün tüm evrakları gönderdim. Bu gün çok zaman geçtiği için bilgi almak amacıyla aradım ve dosyanın açılmadığını öğrendim. Poliçemde sabit olan hakkımı alamıyorum. Evraklara ne olduğu belli değil. Bu gün aranmazsam poliçemi iptal edeceğimi söyledim ve beklemedeyim. Gerçekten çok ciddiyetsiz bir çalışma şekli . Anlayamıyorum. Aramasam kimsenin geri döneceği yok.

Barış 64 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Sigorta Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Acenteniz ile irtibata geçilmiş ve evrakların hangi müdürlüğe gönderildiği hakkında bilgi istenmiştir. Acentemiz tarafından geri dönüşün olmasına müteakip dosyanız hızlı bir şekilde işlme alınıp sonuçlandırılacaktır, Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

  • Barış09 Eylül 2013

    beni aradılar dosyanın yeni açıldığını söylediler ancak evraklarımın akıbeti belli değil. işin kötü yanı polis tutanağının aslı gerektiği için tek kopyayıda onlara göndermiştim. kaybettilerse başka yok. inceleyeceğiz diyorlar bakalım umarım sorunum çözülür ve hizmet almaya devam ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön