09 Mayıs 2013 #1787055

Anadolu Sigorta Aracımızın Değerini Vermiyor!

Anadolu Sigortadan Kasko yaptırdığımız aracımız için pert kaydı kararı verilmesine rağmen aracın gerçek değerini teklif etmeyerek bizleri yıldırma politikasına başvurmuştur. Ekspertiz piyasa araştırması yaptığını söylediği referans firmaların asılsız olduğunu anlamamız bizde ekspertizin başından sağmak gibi çalıştığı düşüncesini uyandırmıştır.


Aracın piyasa araştırmasını yaparak belirlediklerini söyledikleri tutarı hangi doneleri kullanarak belirledikleri bilgisini de paylaşmamaları şeffaf bir çalışma anlayışının olmadığını açıkça göstermektedir. Sigorta hasar uzmanına da ulaşıp konu hakkında bilgi almamız da imkansız gibi görünmektedir. Aracımızın değerini istemekteyiz.

Hüseyin 119 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Sigorta Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Aracın çekme işlemleri tamamlanmış olup,hasar tazminat ödeme tutarı28.05.2013 tarihli olarak hazırlanmıştır. Bilgilerinize arz olunur. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

  • Hüseyin18 Mayıs 2013

    Söz konusu hasarın poliçe numarası 251200611 olsada Atatürk ün kurduğu halkın şirketi olduğunu bas bas bağıran bu şirket bizi yıldırarak hakkımızı gaspetmeyi başarmıştır. Bakınız onlarca mail gönderip mağduriyetimi anlatmaya çalışsamda yüzlerce kez bölge müdürlüğüne ve genel merkeze ulaşmaya çalışsamda derdimi dinleyecek yaptığım açıklamaları dinleyecek bir muhattap bulamadım yanlız bu sigorta sistemini bu hale getirip insanların haklarını gaspetmeye müsait hale getiren sisteme ve yöneticilere yazıklar olsun demek istiyorum şimdi herşey bittikten sonra hasara ilişkin poliçe numarası isteyip takip ediyormuş gibi görünmek hiç hoş görünmüyor ayrıca bundan sonra tüm araçlarım için Anadolu sigortanın acentesinin dahi önünden geçmeyeceğimi ve her ortamda bu başımıza geleni herkese aktaracağımı da belirtmek isterim.Şimdi klasik cevap Hakkınızı hukuk sisteminde arayın '' Hangi hukuk sistemiyse'' olacaktır eminim herşey o kadar planlı yürütülüyor ki mahkemeye vermek için edilecek masraf alacağınız paranın iki katı olacak şekilde ayarlanıyor sizi bizimle karşılaştıran acenteye ve size hakkımı helal etmiyorum.

  • Anadolu Sigorta Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Söz konusu hasara ilişkin poliçe numaranızı veya plaka numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ Bireysel ve Ticari Sigortacılık Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön