Anadolu Sigorta Zorunlu Trafik Sigorta Tazminatını Ödemiyor!

Kübra A. |

7 yıl önce annem üzerinde olan traktörle babam bir kaza geçirdi ve bu kaza vefat ile sonuçlandı. Hem maddi hem manevi olarak zarar gördüğümüz bu kazada ki tazminat hakkımızı haber aracılığıyla öğrenip bölge müdürlüğünü aradım bütün belgeleri toplayıp elden kargoyla sigorta şirketine yolladım. Yolladığım belgelerden çıkarılamayacak bir sonuçla sürücünün kendi kusuru sebebiyle oluşan bir kaza olduğunu ve trafik kanununun 92. Maddesi c bendinde belirtildiği gibi "İşletenin (burada traktör üzerinde olduğu için annemi işleten babamı da bir işçi gibi gösteriyorlar) bu kanun uyarınca sorumlu tutulmadığı şeye gelen zararlara ilişkin talepler " adı altında mali sorumluluk sigortası dışında kalan 6 sebepten birini bana red sebebi olarak sundular. Yeter ki başvurun diyen sigorta şirketleri o paraya el koymak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Etiketler :

Ödeme Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Aralık
  10:11

  Söz konusu başvurunuza dair yetkililerimiz tarafından sizinle irtibata geçilmiş olup, bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

 • Kübra A.
  19 Aralık
  15:16

  Merakla bekliyorum dönüşünüzü bakalım bu sefer ne sunacaksınız bana.

 • 19 Aralık
  15:15

  Öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederiz.

  Söz konusu şikayetiniz ile ilgili, tarafınıza en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

 • Kübra A.
  19 Aralık
  14:51

  Hasar dosya numarası 1091366030001

 • 08 Aralık
  10:10

  Başvurunuza istinaden iletmiş olduğunuz bilgiler, konuyu değerlendirebilmemiz için yeterli olmadığından size doğru ve eksiksiz bir yanıt verebilmemiz için talep etmiş olduğumuz verileri(Hasar dosya numarası ya da poliçe numarası) iletmeniz hususu önem arz etmektedir. Bu nedenle araştırmamızın tamamlanabilmesi için ihtiyaç duyulan bilgileri iletmeniz rica olunur.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

 • Kübra A.
  07 Aralık
  17:46

  Bilmeniz gerekiyor ki pazarlama üzerine kurulu bir şirketin bildiğini umarak bu yorumu yapıyorum kaybedilmiş bir müşteri kazanılmış müşterinin kazandırdığı müşteriden çok daha fazla sayıda müşteriyi kaybettirir. Alınacak bir tazminat varken hem manevi olarak hem maddi olarak yaralayan bir şirketsiniz! Size bin defa kargo yollasam özel olarak olumsuz dönüyorsunuz ama buradan konuşurken yapıcı bir şirket gibi konuşuyorsunuz! Bu şikayeti okuyan herkesin kesinlikle size itimat etmemeleri gerektiğini bilmelerini istiyorum. Kesinlikle Anadolu Sigortayı tercih etmeyin maddi manevi yaralayıcılar kendileri! Yine yaralayacak ama belki üzerinize düşeni yaparsınız bu defa! Dosya numarası: 1091366030001

 • Kübra A.
  07 Aralık
  17:44

  Bilmeniz gerekiyor ki pazarlama üzerine kurulu bir şirketin bildiğini umarak bu yorumu yapıyorum kaybedilmiş bir müşteri kazanılmış müşterinin kazandırdığı müşteriden çok daha fazla sayıda müşteriyi kaybettirir. Alınacak bir tazminat varken hem manevi olarak hem maddi olarak yaralayan bir şirketsiniz! Size bin defa kargo yollasam özel olarak olumsuz dönüyorsunuz ama buradan konuşurken yapıcı bir şirket gibi konuşuyorsunuz! Bu şikayeti okuyan herkesin kesinlikle size itimat etmemeleri gerektiğini bilmelerini istiyorum. Kesinlikle Anadolu Sigortayı tercih etmeyin maddi manevi yaralayıcılar kendileri!

 • 07 Kasım
  16:47

  Başvurunuza istinaden iletmiş olduğunuz bilgiler, konuyu değerlendirebilmemiz için yeterli olmadığından size doğru ve eksiksiz bir yanıt verebilmemiz için talep etmiş olduğumuz verileri(Hasar dosya numarası ya da poliçe numarası) iletmeniz hususu önem arz etmektedir.Bu nedenle araştırmamızın tamamlanabilmesi için ihtiyaç duyulan bilgileri iletmeniz rica olunur.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

 • Kübra A.
  07 Kasım
  16:27

  Zaten dosyayi gönderdim! Şikayetimi bile doğru düzgün okumaktan aciz bir şirketken hakkımı hayatta bana vermezsiniZ siz!

 • 06 Ekim
  16:10

  Öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederiz.

  Başvurunuza konu poliçe bilgilerini (hasar dosya numarası ya da poliçe numarası) iletmeniz halinde değerlendirme yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ