06 Şubat 2014

Anadolu Sigorta Zararımı Ödemiyor.

İzmir/Çeşme ilçesinde bulunan evim de yağmur - fırtına v.s sebeple oluşan zararla ilgili ekspertiz raporunu incelediğimde; raporun gerçek durumu yansıtmadığını, ekspertiz konusunun saptırılarak taraflı ve haksız tanzim edildiğini, talebimi hakkaniyetle karşılamadığını gördüm. Evime ekspertiz için gelen kişi eksper olduğunu söylemiş, ancak istediğim halde kanıtlayıcı belge ibraz etmemiştir. İlgili şirketten eksperlik belgesi talep ettiğim halde yine verilmemiştir. Anadolu Sigorta'ya durumu bildirdiğimde dönüş yapılmış, ancak evime gelenin eksper olduğunu kanıtlayamamıştır. Aradan 3 aya yakın bir süre geçmesine rağmen zarar ödemesi halen yapılmamıştır. Dosya no: 214308013/1.

Adem 127 Okunma

Cevaplar

  • Adem 12 Mart 2014

    İkinci eksper raporu ve ekleri şirkete yeniden ulaştırılmıştır.İkinci eksperraporu hakkaniyetli olup gayet açık ve seçiktir.Buna rağmen şirket ödeme yapmamakta direnmekte ve savsaklamaktadır.

  • Anadolu Sigorta Temsilcisi14 Şubat 2014

    Söz konusu hasar dosyasına ilişkin, ilgili birimimizce tarafınız ile irtibata geçilerek detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunulur. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

  • Adem 11 Şubat 2014

    Şikayetimle ilgili, Anadodu sigorta EKSPER olarak görevlendirdiği kişinin Eksper olduğunu kanıtlayamamıdığı gibi, 10.325,00.-TL. zararımın 1.370,00.-TL. kısmını ödemiştir.Şirket eksper olmayan kişileri görevlendirerek dosya sonuçlandırma yoluna gitmektedir.Ancak bireysel olarak Lisanslı bir Eksper ataması yaparak evdeki zarar ziyanımı tekrar tespit ettirdim.Kendi atadığım eksperin raporunu beklemekteyim.Gelecek olan raporla Anadolu Sigortanın yeniden değerlendirme yapmasını istiyorum.Teşekkürler..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön