Anadolu Sigorta Tazminat Hala Ödenmedi!

Nurullah D. |

Anadolu Sigorta trafik sigorta müşterisinin polis tutanağına göre de %100 kusurlu olarak arabama çarptığı kaza sonrası aracımı anlaşmasız kendi yetkili servisimde yaptırdım ve faturayı kendi cebimden ödedim. Karayolları trafik kanununun emredici 99. maddesine aykırı olarak dosya tesliminden itibaren 8 gün içinde tazminatımı ödemeyen bu sigorta şirketi hakkındaki şikayetimi siz değerli vatandaşlarımızın bilgisine sunuyor ve gecikmeden yasal yollara da başvuracağımı belirtmek istiyorum.

Etiketler :

Ödeme Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nurullah D.
  13 Mart
  16:41

  Para verdiğim IBAN numarasına değil, havuz hesabına yatırılmış. Bunun bilgisi bana verilmezse bekleyip dururum. Gecikmeli de olsa ödemeyi yasal faizsiz olarak almış bulunmaktayım.

 • Nurullah D.
  13 Mart
  15:42

  Bugün 13.03.2015 fakat dün ödeneceği söylenen tazminat henüz ortalarda yok. Şikayetleri ele alış tarzınız tamamen oyalama ve diğer tüketicilere hoş görünme odaklı

 • 12 Mart
  11:08

  Şikayetiniz ilgili Müdürlüğümüze yönlendirilmiş olup, söz konusu hasar dosyasına ilişkin tazminat ödemesi 12.03.2015 tarihine hazırlanmıştır.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

 • Nurullah D.
  11 Mart
  14:37

  Sigortalınızın plakası 14 df 772. Sigorta ettiren Tevfik alan

 • 11 Mart
  13:32

  Öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederiz.

  Şikayetinize konu poliçe bilgilerinizi (hasar dosya numarası ya da sigortalımızın plakası) iletmeniz halinde değerlendirme yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ