28 Ağustos 2013

Anadolu Sigorta Onarımı Tam Yaptırmıyor!

Maddi hasarlı kazada aracımın bagaj kapağı, silecek ve bagaj kilidi hasar gördü. Aracımı Anadolu Sigorta'nın anlaşmalı servisi Otoperba’ya götürdüm.(Dosya No:483512512) Aracımı teslim alırken bagaj kapağının değiştiği ve kilitte de değişiklik yapıldığı söylendi. Sileceğin onarılması için itiraz ettiğimde, sigorta şirketiyle görüşmem söylendi.

Anadolu Sigorta yetkililerine durumu aktardığımda ikna oldular. Silecek temin edilince arayacaklardı. Bu olaylar olurken bir gün bagajı anahtarla açmak istedim. Anahtar boşa dönüyordu. Silecek değişimi için servise gittiğimde , durumu aktardım. Kontrol ettiler ve şifre arızası olduğunu söylediler. Fakat onarmadılar. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Ridvan 121 Okunma

Cevaplar

  • Ridvan03 Eylül 2013

    Anadolu sigorta tarafından arandım. Yetkili kişi oluşan kilit arızasının kullanmaya bağlı yıpranma nedeniyle olabileceğini ifade etti. Kullanılan şeylerin arızalanabileceğini kabul ediyorum. Ancak, kazada hasar gören parçanın kullanıma bağlı hasar görebileceği tesadüfünü kabul etmem zor.

  • Anadolu Sigorta Temsilcisi03 Eylül 2013

    Konuya dair tarafınız ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgileriniz sunarız. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön