16 Nisan 2013

Anadolu Sigorta Ödenmeyen Hasar!

446149711 poliçe nolu Anadolu sigorta müşterisiyim,exper evimin hasarına onay verdikten sonra 180tl ye hasarımı yaptırdım daha sonra Anadolu Sigorta çatı izolasyonu olmayan evlerde 500 tl altında hasara onay verilmediğini bildirdi oysaki benim çatımda izolasyon olduğunu gelip kontrol edilmesini talep ettim .

Mail ile merkeze durumu bildirdim dilekçemi de bölgeye faxladım konu hakkında dönüş olmadı, sigortamı yaptırdığım zamanda kimse bana çatı izolasyonumu sormadı .

Halil 103 Okunma

Cevaplar

  • Halil14 Ağustos 2013

    kesinlikle bu olayla ilgili firmadan hiç bir yetkili bana dönüş yapmadı bu konuda çok duyarsızlar müşteri memnuniyeti diye bir kavramları yok.

  • Anadolu Sigorta Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Hasara tarihine konu poliçede İzolasyon Yetersizliği Özel Şartı başlığı altında "Düzenlenen yeni poliçeler için poliçe başlangıç tarihinden itibaren 1 yıl içinde izolasyon yetersizliği sebebiyle meydana gelebilecek her bir hasarda 500 TL tenzili muafiyet uygulanacaktır." denilmektedir ve bu nedenle 500.-TL tenzili muafiyet uygulanmış ve hasar muafiyet altında kalmıştır. Hasara tarihine konu poliçe her ne kadar yenileme poliçesi gibi gözükse de ilk poliçe 15.10.2012 tarihinde bitmiş, yenilemesi 04.12.2012 tarihinde başlamıştır ve yenileme vasfını kaybetmiştir. Bu nedenle de yeni bir poliçe statüsünde değerlendirilmiştir. Bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz. Saygıalrımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön