Anadolu Sigorta Müşteri Temsilcileri Kaba Konuşuyor.

Aslı K. |

Anadolu Sigorta'da Müşteri Temsilcilerinin Konuşma Kalitelerinin hangi kriterlere göre belirlendiğini çok merak ediyorum. Müşteri temsilcilerinde gerek müşterileri gerekse müşterilerine hizmet veren kurum temsilcilerine karşı yapılan görüşmelerde gereksiz bir özgüven var.
Amaç kaliteli hizmet vermekse eğer, karşıdaki müşteri temsilcileri insanı dövecekmiş gibi tehditvari konuşmalar yapmamalıdır.

Sağlık hizmeti veren bir kurumda, hastaları bekletmemelidir. Sağlık hizmeti veren kurumun temsilcisi ile telefonda laubali konuşma yetkisi olmamalıdır. Sonuç olarak bu kurum sizin müşterilerinize hizmet vermektedir. Dolayısı ile müşteri temsilcileri basit bir provizyon olayını kan davasına çeviremez.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Eylül
  13:25

  Konuya ilişkin şikayetiniz ilgili Müdürlüğümüze yönlendirilmiş olup, gerekli aksiyonlar alınmıştır.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

 • Aslı K.
  08 Eylül
  11:17

  Ben işim ve statüm gereği çok büyük bir firmada yöneticilik yapıyorum. Ve Anadolu sigortanın müşteri temsilcisi ile yapmış olduğum tatsız görüşmeden sonra, hiçbir yakınıma Anadolu sigortayı önermiyorum ve yaşadığım bu tatsız görüşmeyi anlatıyorum. Bu şekilde isim yapmış ve saygınlık kazanmış bir sigorta şirketinin çalışanlarının eğitimlerine önem vermiyor olması çok üzücü bir tecrübe oldu.

 • 25 Temmuz
  17:18

  Yaşadığınızı dile getirmiş olduğunuz iletişim sıkıntısı ile ilgili olarak şirketimiz süreçlerinde gerekli değerlendirmeler yapılacaktır.

  Bilgilerinize sunulur.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

 • Aslı K.
  23 Temmuz
  17:56

  Merhaba,

  23.07.2014 tarihinde personelleriniz Hilal hanım ve Pelin Hanım (Selin'de olabilir) çağrılarını dinleyerek değerlendirmenizi önemle rica ederiz.

  Saygılarımızla.

 • 23 Temmuz
  13:22

  Öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederiz.

  İletmiş olduğunuz bilgiler, konuyu değerlendirebilmemiz için yeterli olmadığından size doğru ve eksiksiz bir yanıt verebilmemiz için hangi telefon numarasından, kim ile görüştüğünüz hakkında bilgi vermeniz hususu önem arz etmektedir. İstenilen bilgilere takiben en kısa sürede şikayetiniz değerlendirmeye alınacaktır.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ