19 Nisan 2013

Anadolu Sigorta Mini Onarım Yanıltması!

Anadolu Sigortadan kasko yaptırmak gafletinde bulundum 2012 yılında. mini onarım, kasko koruma vs vs bir sürü özellik saydılar. mayıs ayında masrafı (Anadolu Sigorta tarafından)650 TL tutan küçük sayılacak bir kaza yaptım. 2007 model c-max'ımla.

Kaskom için fiyat almaya kalktığımda aracımın hasarlı göründüğünü bu nedenle hasarsızlık indirimimin olmadığını öğrendim. 18. 04. 2013 14:48 de Müşteri hizmetlerini aradığımda tamamen laubali bir ifadeyle, tamamen ilgisiz, vurdumduymaz ve resmen küçümseyici şekilde benimle konuşuldu. Benim mini onarım koşullarını bilmediğim, kazanın büyük bir kaza olduğu vs vs anlatıldı.

Hakan 340 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Sigorta Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, İlgili Müdürlüğümüz tarafından Sigortalımız ile görüşülerek şikayet konusu olan durum ile ilgili olarak detaylı bilgi verilmiştir. Vadesi dolan poliçe için yeni bir teklif sunulmuş sigortalımızdan geri dönüş beklenmektedir. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

  • Anadolu Sigorta Temsilcisi30 Nisan 2013

    Poliçe numaranızı veya plaka numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

  • Hakan26 Nisan 2013

    kaskomu yenileteceğim şu günlerde öğrendim ki, Anadolu sigortanın bana hediye!!! verdiği hasarsızlık koruması sadece kendisinde geçerliymiş. başka firmaya geçemiyorsunuz. 600 tl lik bir ufak bir hasarım oluştuğu için hasarlı görünüyor aracım. Bu hasarı mini onarıma da almıyorlar. . . Siz siz olun bu yalanlara kanmayın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön