18 Şubat 2013

Anadolu Sigorta İşsizlik Tazminatını Vermiyor!

Anadolu Sigortadan işsizlik sigortası yaptılar. İşsizlik durumunda altı ay kredi bu sigorta tarafından ödenecekti. işten çıkartıldım ödeme için başvurdum. Ödeme için iki ay işsiz kalmam gerektiğini öğrenip şok yaşadım.

Sonra bir sürü belge istediler örneğin. işveren beyan formu, işveren imza sirkusu, iş sözleşmesi vb. İşten çıkartan bir işverenden bu belgeleri nasıl temin edersiniz çok merak ediyorum. Amaç benim mi işten ayrıldığımı yoksa onların mı işten çıkarttığını öğrenmek miş.

Türkiye cumhuriyetinin resmi Bir kurumu olan SGK bana işten çıkartıldığım için maaş bağlıyor (maaş dekontunu da istediler). Ama onlar ödememek için inat ediyor.

Onur 198 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Sigorta Temsilcisi19 Şubat 2013

    Bilgi almak istediğiniz konunun grup şirketlerimizden Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. ile ilgili olduğu anlaşılmaktadır. Mesajınız Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.’ye gönderilmiştir. Ayrıca iletişim kuracağınız e-posta adresi [email protected]'dir. Şirketin adres ve diğer iletişim kurulabilecek bilgileri aşağıdadır: Web: http://www.anadoluhayat.com.tr Adres: Pk.144 Levent/ Istanbul Tel.: 0.212.317 70 70 Faks: 0.212.317 70 77 Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ Bireysel ve Ticari Sigortacılık Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön