18 Mart 2013

Anadolu Sigorta Hatasını Kabul Etti Düzeltmiyor!

Anadolu Sigorta aracımın cam hasarını kasıtlı olarak çarpışma hasarı olarak kaydederek bu şekilde başka sigorta firmalarından kazasızlık indirimi almamı engellemeye çalışmıştı. Şikayetvar. com sayesinde bana cevap verdiler ancak yine de hatayı düzeltmiyorlar. Bu sayede en iyi fiyatı kendileri vermiş oluyorlar.

Yetkin 82 Okunma

Cevaplar

 • Yetkin17 Nisan 2013

  [email protected]ırta.com diye bir email adresi olmaz [email protected]'ya mail atalım derseniz buraya da mail atınca iletilmiyor çünkü böyle bir adres yokmuş! anadolu sigorta insanı hiç şaşırtmıyor değil mi? Sürekli hata sürekli oyalama!

 • Anadolu Sigorta Temsilcisi10 Nisan 2013

  Sehven tarafınıza ekte yer alan mail iletilmiştir.Aşağıda yer alan şekilde tramere kayıt girişi yapılmıştır. Description: 01.08.2013 hasar tarihli 199599612 0002 no lu hasar dosyasından cam kırılması hasarı ödenmiş olmasına rağmen hatalı olarak kısmi hasar seçildiğinden kısmi hasar olarak görülmektedir.bizim kayıtlarımızda ve tramer kayıtlarındaki hatalı bilginin cam kırılması olarak düzeltilmesi rica olunur. Tramerde hala değerlendirmede görü[email protected]ırta.com adresine mail atmanızı rica ederiz. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

 • Yetkin01 Nisan 2013

  28 martta verilen yanıtla benim şikayetim arasında nasıl bir ilişki var. Anadolu sigorta kime ne yanıt verdiğini biliyor mu acaba?

 • Anadolu Sigorta Temsilcisi28 Mart 2013

  Konutunuzda meydana gelen hasarlarınızla ilgili olarak yapılan ekspertiz çalışmasına istinaden 2012 yılı içerisinde ısı farkı sebebi ile banyo, oturma odası tavan ve duvarlarında küflenme meydana geldiği ayrıca yatak odasında tesisat kaçağından kaynaklanan bir hasarın olmadığı, dış cepheden (Mutfak balkon zemininden kaynaklı) izolasyon eksikliği sonucunda hasarın meydana geldiğini belirtmiştir. Hasar tarafınızdan yaptırıldığından yeniden tespit yapma olanağımız bulunmamaktadır. Bu şartlar altında eksperin tespiti dikkate alınarak poliçede belirtildiği üzere tarafınıza hasar ödemesi yapılamayacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ Bireysel ve Ticari Sigortacılık Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön