Anadolu Sigorta Hasar Ödemesini Yapmadı.

Veli K. |

Anadolu Sigorta'ya yansıtma faturasını gönderdiğimiz halde KDV ödememi gerçekleştirmemiştir.. Faturayı alan kişi belli, sigorta dosya sorumlusu belli. Sigorta dosya sorumlusunun da bilgisi var ama bana ödeme yapılmadı.

Etiketler :

Ödeme Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Veli K.
  12 Şubat
  12:25

  Bu araçın aynı zamanda açılmış 2 hasar dosyası vardı ben bu hasarlarla ilgili faturaları sigortaya gönderdim kdv ödemem eksik geldi yansıtma kestirmeniz gerekli dediler sigorta şirketinden bende faturaların bana geri iadesini istedim faturanın biri bana geri geldi diğeri gelmedi ben bana gelen faturayı yansıtma kestirip sigorta şirketine gönderdim dosya sorulusu olan Zübeyde Durmaz hanımında bilgisi var.Benim gönderdiğim yansıtma faturasını 04.11.2013 de Burak Yaşar bey teslim almış bunu da Zübeyde Hanıma bildirdim ama bana ödeme yapılmadı. Dosya sorumlusun biri bana ulaştı diğeri ulaşmadı hala tam bir sonuç alabilmiş değilim.

 • 29 Ocak
  10:00

  Faturaya ilişkin arşivden iade talep edildi. Fatura iadesi geldiğinde servise iletilecek ve yansıtma faturası kesilerek kdv ödemesi gerçekleştirilecektir.

  Bilgilerinize sunulur.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

 • Veli K.
  27 Ocak
  14:04

  Daha bana tam bi dönüş yapan cevap veren olmadı gerekli bilgileri verdim cevap yok

 • 23 Ocak
  09:38

  Öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederiz.

  Şikayetinize konu poliçe bilgilerinizi (poliçe numarası, plaka veya TC kimlik numaranız) iletmeniz halinde değerlendirme yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ