Anadolu Sigorta Hasar Ödemesi Yapmıyor.

Serhat G. |

Nisan Ayında Renault Megane marka aracımız Edirne il sınırı içinde sol arka kapısındaki bir elektrik kontağından ötürü duman ve yanık kokusu ile tarafımızdan acil müdahale ile yangın önlenmiş Edirne'deki yetkili servise götürmemiz ve akabinde ikametimiz olan İstanbul'a gelmemiz neticesinde araç 22 Nisan'dan beri Renault Hedef Florya yetkili servisinde beklemekte.

Anadolu Sigorta 12 gündür hasarı ödemeyi reddetmektedir. Aracımızda 1000 TL civarı bir hasar oluşmuş ve kaskomuz hasarımızı karşılamamaktadır. Eğer müdahale etmeyip aracın yanmasını bekleseydik o zaman ödeyecekti. Yani müdahale edip yangını başlamadan söndürmüş olmamız bizim zararımıza oldu. Anadolu Sigorta'dan şikayetçiyim.

Etiketler :

Ödeme Yapmama Servis - Onarım Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Mayıs
  17:12

  Söz konusu başvurunuza dair yetkililerimiz tarafından sizinle irtibata geçilmiş olup, e-posta ile bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

 • 08 Mayıs
  15:50

  Öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederiz.

  Söz konusu şikayetiniz ile ilgili, tarafınıza en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

 • Serhat G.
  08 Mayıs
  14:09

  34uj5402

 • Serhat G.
  08 Mayıs
  14:09

  Bu arada yazmada geçmiş olmayayim aracimizin plaka numarası 34 un 5402 Renault hedef florya yetkili servisinde araç beklemektedir.

 • Serhat G.
  08 Mayıs
  14:07

  Konu daha önce müşteri hizmetlerinin üzerinden size iletilmiş ancak bir sonuca varılamamış ve de hala araç serviste beklemektedir. Renault mais aracı incelemiş konunun bizim hatamizdan kaynaklanmadığı bunun mal ve can kaybıyla sonu clan a bile çek bir olay olduğunu aracın orijinal elektrik sistemine bir müdahale olmadığını yasanan olayın ise tamamen bir talihsizlik olduğu fikrini benimsemistir. Ve bu konuyla ilgili yetkili birimler tarafından bir rapor yazılacağı bilgisini aldık raporun gelmesini bekliyoruz. Aracın tüm bilgileri zarar gören malzemelerin fotoğrafları parça ve seri numaraları Renault maisin şikayet dosyasında mevcuttur. Anadolu Sigorta hala bu isi zor a koşmaktadır. Alınan rapor ile ekspertiz ve Anadolu Sigorta ile ilgili yasal süreç tarafım
  zdan başlatılacak olup avukat masrafları ve Nisan 22 den beri aracın serviste sigorta şirketinin isi sarkitmasi savsaklamasi ve üzerine düşen fiilleri yerine getirmemesinden ötürü 16 gündür aracimizi kullanmamız neticesinde emsal aracın kira bedeli üzerinden oluşacak tüm masraflardan sorunlmlusu olarak yargı karşısında savunmasını yapmaya mecbur kalacaktır. Ekspertiz yapan kisileri daha dikkatli secmeniz dileğiyle.

 • 05 Mayıs
  11:55

  Öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederiz.

  Başvurunuza konu detaylı bilgi verilmesi ve poliçe bilgilerini (poliçe numarası ya da plaka) iletmeniz halinde değerlendirme yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ