Anadolu Sigorta Emeklilik Sigortası İptali Oyalamaları!

Mümin Y. |

Firmamız tarafından yapılan emeklilik sigortası iptal edildiği için bende biriken ödemelerin tarafıma yatırılmasını istedim başta evraklarım yok dediler. 2 hafta evrak bulmak ve göndermek için uğraştım. Sonra evraklarımın 5 Şubatta gönderildiğini söylediler hala ücretin tarafıma yatırılmasını bekliyorum ancak 20 iş günü diyerek beni oyalıyorlar.

Etiketler :

Personel Davranışı Sigorta Başvuru - İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Mart
  09:46

  Bilgi almak istediğiniz konunun grup şirketlerimizden Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. ile ilgili olduğu anlaşılmaktadır. Ayrıca iletişim kuracağınız e-posta adresi hizmet@anadoluhayat.com.tr'dir. Şirketin adres ve diğer iletişim kurulabilecek bilgileri aşağıdadır:

  Web: http://www.anadoluhayat.com.tr
  Adres: Pk.144 Levent/ Istanbul
  Tel.: 0.212.317 70 70
  Faks: 0.212.317 70 77

  Anadolu Sigorta, hayat sigortaları dışında kalan ve elementer sigortalar olarak adlandırılan yangın (sınai, ticari işletmeler, sivil konutlar), nakliyat (taşıma ve her türlü deniz aracları), kaza (oto ve sorumluluk), mühendislik (elektronik cihaz, makine kırılması, inşaat ve makine montaj), tarım ve hukuksal koruma ve sağlık sigortalarında hizmet veren köklü ve güvenli bir sigorta şirketidir.

  Hayat Sigortaları dışında da size hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ