Anadolu Sigorta Dönüş Yapmıyor!

Mehmet K. |

Daha önce Sikayetvar.com 'dan ve Anadolu Sigorta'nın web sitesinden şikayetimi dile getirdim. Her fırsatta poliçe satmak veya reklam için arayan Anadolu Sigorta aramaktansa plaka bilgisini verin yardımcı olalım diye benim şikayetime cevap yazmışlar. Plaka bilgimi vermeme rağmen geri dönüş olmadı.

Müşteri hizmetlerini aradım mutlaka geri dönüş yapılır dedi , ancak arayan olmadı. Ben hasar bedelimi alabileceğimi bugün kasko yaptırdığım acenteden öğrendim. Kazanın üzerinden tam 1 ay geçti. Müşterisini sadece ödeme zamanı veya reklam için arayan, ancak bir özrü çok gören Anadolu Sigorta'yı kınıyorum. Bu tutumları kaskomu yenilerken bana fikir verecektir. Plaka no: 38 zs **.

Etiketler :

Ödeme Yapmama Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Eylül
  17:07

  Eksper raporunun şirketimize ulaşmamış olması nedeniyle gecikme yaşanmıştır.Eksper raporunun şirketimize ulaşması neticesinde ödeme hazırlanmıştır.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

 • Mehmet K.
  19 Eylül
  17:25

  Kardeşim siz benimle kafa mı buluyorsunuz, ben dosya geç kapatıldı ödeme 1 ay sonra yapılıyor diyorum adamlar tazminatınızın ödemesi falan tarihte diyor. siz önce yaptığınız ayıbın hesabını verin

 • 19 Eylül
  16:34

  Bir önceki başvurunuzda da belirtildiği gibi söz konusu hasar dosyanıza ait tazminat ödemesi 18.09.2013 tarhli olarak hazırlanmıştır.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ