11 Şubat 2016

Anadolu Sigorta Değer Kaybı Dosyası Tazminat Ödememek İçin Bahaneler Üretiyor.

118***140010 dosya numarası ile 15/01/2016 tarihinde Anadolu sigortada araç değer kaybı dosyası açtırdım, 08/02/2016 tarihi itibari ile eksper tarafından dosya tamamlanıp kapatıldı ve tarafıma ödenecek tutar belirlendi; ancak Anadolu Sigorta ne kendisine gönderdiğim evrakları eksper iletmemiş ve bana konuyla ilgili bilgi vermeye ne de paramı ödemeye yanaşmıyor.

Dosya açıldıktan 2 hafta sonra Anadolu Sigorta'ya defalarca gönderdiğim evraklara rağmen bu evraklar ekspere verilmemiş en sonunda eksper tarafıma 2 hafta sonra ulaşarak bizzat kendim evrakları tekrar ekspere göndermek zorunda kaldım, dosya tamamlandı ve eksper dosyayı kapattı ancak şu an hala Anadolu Sigorta'dan 10/02/2016 tarihinden tekrar evraklarımı göndermeme rağmen ödememin yapılmaması ve işlemlerimin uzatılması niyetiyle evraklarımın eksik olduğu gibi bahaneler uydurulmaktadır, acilen ödememi yapınız!

Serdar 226 Okunma

Cevaplar

 • Anadolu Sigorta Temsilcisi17 Şubat 2016

  Söz konusu başvurunuza dair yetkililerimiz tarafından sizinle irtibata geçilmiş olup, bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

 • Serdar 15 Şubat 2016

  Tarafıma yapılmak istenen ödeme eksperden temin ettiğim dosyadaki ödemen daha azdır ödemeyi tam ve eksiksiz olarak tarafıma iletmenizi rica ederim.

 • Serdar 11 Şubat 2016

  Genel olarak dönüş yapmıyorsunuz dosyayı sigorta tahkim kuruluna göndereceğim.

 • Anadolu Sigorta Temsilcisi11 Şubat 2016

  Öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederiz. Söz konusu şikayetiniz ile ilgili, tarafınıza en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön