Anadolu Sigorta Değer Kaybı!!

Bayram B. |

4230562130001 dosya no.lu hasardan dolayı hasar ödemesini aldım. Bu hasara istinaden aracımda oluşan değer kaybının telafisi için Anadolu sigortaya başvurdum. Anadolu Sigorta 08/12/2015 tarihinde dosyaya eksper S**** A. atadı. S**** A. ile 11/12/2015 tarihinde yaptığım görüşme sonucu gerekli verilerin oto analiz sistemine yönlendirilmediğini söyledi. Anadolu sigortayı arayıp bildirmemizi istedi. 3 defa Anadolu Sigorta oto hasar bölümü ve yasemin Ö**** Hanıma bildirdik artık oto hasar da görünüyor demelerine rağmen yazılı olarak da dosyanın akıbeti konusunda talebim olmasına rağmen işi çözmediler, dosya oto analize yansımadı. Problemin çözülmesini arz ederim.

Etiketler :

Servis - Onarım Hizmeti Kesinti ve Masraflar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Aralık
  10:14

  Söz konusu başvurunuz ile ilgili olarak eksperin otoanaliz sistemine yansıtılması için gerekli aksiyonlar ilgili Müdürlüğümüz tarafından alınmış olup, tarafınıza süreç ile ilgili bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

 • Bayram B.
  15 Aralık
  17:24

  15 Aralık günü saat 12:47 de eksperlik şirketi tekrar aranmış olup dosya ile alakalı bilgiler halen otoanaliz sistemine kaydedilmemiştir

 • Bayram B.
  14 Aralık
  16:22

  Eksperlik bürosunu aradın görüştüm. Gerekli bilgiler halen otoanaliz sistemine yansımamıştır... Anadolu Sigorta konu hakkında yalan beyamda bulunmaktadır. G (görüşme saati 16:18 Aralık 14)

 • 14 Aralık
  16:06

  Söz konusu başvurunuz ile ilgili olarak, değer kaybı dosyası oluşturulmuş olup, eksper ataması gerçekleştirilmiştir.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

 • 14 Aralık
  10:22

  Öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederiz.

  Söz konusu şikayetiniz ile ilgili, tarafınıza en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ