12 Şubat 2014

Anadolu Sigorta Böyle İlgisizlik Yok!

2013 Kasım ayında evimin orta katında banyo-tuvaletinde rezervuar ve altındaki ıslak zeminde akma meydana geldi. Ardından da alt kat tuvaleti tavanında.
Anadolu Sigorta'ya haber verdik Seferihisar'dan tespit ekibi geldi.yapılması gerekenleri anlattı gitti. Ekspertiz şirketine haber verdim. Beyefendi geldi tespitini yaptı,bizde sigortanın Seferihisar'dan yolladığı ekibin yazdırdıklarını kendisine ilettik,hem fikir olduk.siz teklif alın bize iletin dediler. Tadilatı ancak sömestre tatilinde yaptırabileceğimizi söyledik.Teklifler aldık.yolladık. En düşük teklifi sunduk.Aradan aylar geçti biz tatile girdik ama halen ödeme yapılmadı.Gelinen nokta da tadilatımızı yaptıramadık. Bu nasıl sigortacılıktır?

H 271 Okunma

Cevaplar

  • H'nin Teşekkür Mesajı25 Şubat 2014

    Çok geç ve de beni çok uğraştırarak ancak 4. ayında çözüme ulaştı ki bunda zorlukla ulaştığım ilgili ve nezaket sahibi KÖKSAL Beyin(soyadı olabilir) payı büyük. Süreçte bir tek ona teşekkür etmeden geçemeyeceğim.

  • Anadolu Sigorta Temsilcisi20 Şubat 2014

    Söz konusu hasar dosyasına ilişkin tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

  • Anadolu Sigorta Temsilcisi12 Şubat 2014

    Öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederiz. Şikayetinize konu poliçe bilgilerinizi (poliçe numarası veya TC kimlik numaranız) iletmeniz halinde değerlendirme yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön