Anadolu Sigorta Banyomu Yıktılar Yapmıyorlar!

Taner E. |

İstanbul Ataşehir Battal Gazi Sokak'ta bulunana evimi Anadolu Sigorta firmasından konut sigortası ile sigortalattım. Tam 1 ay önce evimin banyosundan aşağı kata bir akıntı olduğu ortaya çıktı. Sigorta şirketine durumu bildirdim. Kendileri evime bir ekip yönlendirdiler.

Evime gelen ekip akıntı nın kaynağını tespit için banyo duvarlarını hatta yandaki küçük tuvaletin duvarlarını bile yıktılar. Daha sonra ortadan kayboldular. Evimdeki bütün banyo mobilyaları şuan meydanda duruyor.

Yeni bir ekip yönlendirmediler. Tarafıma yıktıkları nın yarısı kadar olan 4m2 alanın maliyetini ödeyeceklerini bildirdiler. Kendilerine şikayet dilekçesi bile yazmama rağmen görüşebilecek bir muhatap bulamadım.

Etiketler :

Servis - Onarım Hizmeti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Taner E.
  29 Mayıs
  22:10

  Anadolu sigortanin cevabina bakilirsa benim konut sigortami, baska birisinin arac sigortasi ile karistirmislar, kendilerinin yaptiklari ise ilgisi bukadar. Evim hala yukarida bahsettigim sekilde duruyor, avukat yoluyla yarin ihtarname gonderip mahkemeye verecegim. Cevremde herkesede anadolu sigortadan uzak durmasini iletiyorum.

 • Taner E.
  17 Mayıs
  21:02

  Şikayetimi zaten anadolu sigortaya daha önce bildirmiştim. Poliçe bilgilerimi iletmem için kendilerinin benle temasa geçmelerini bekliyorum.

 • 17 Mayıs
  17:30

  Sayın Yetkili,

  Şikayetinize konu poliçe bilgilerinizi (poliçe numarası veya TC kimlik numaranız) iletmeniz halinde değerlendirme yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,
  ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ