Anadolu Sigorta Aracımı Resmen Korsan İlan Ettiler.

Emre K. |

Tatile gittiğim bodrumda arkadaşıma hiçbir ücret talep etmeden ödünç verdiğim aracımla kaza yaptı, kaza tutanaklarını almadığı için beyan vererek yaptırmak istedim. Araştırma şirketi devreye girdi arkadaşımın söylediği kelimelerin bazıları benim söylediklerimle uyuşmadığı araç Haziran 6 da kaza yaptı ayın 9 unda tamire verdim 3 günde 2 depo mazot harcamam ellerinde hiçbir yasal tutanak olmadığı halde benim aracımın % 100 hizmet almam gerekirken %20 muafiyetten yararlanıyor. Tamamen şahsıma resmen bir suçu monte ettikleri için Anadolu Sigorta'dan şikayetçiyim.

Etiketler :

Eksik Ödeme Servis - Onarım Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Eylül
  14:18

  Söz konusu başvurunuz ile ilgili olarak yetkililerimiz tarafından tarafınıza bilgi verilmiş olup, resmi yazı 10.09.2015 tarihinde kargoya verilmiştir.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

 • Emre K.
  08 Eylül
  15:00

  Ya ne bilgilendirme yapılması ben şuan araştırma şirketinin neye dayanarak böyle bi karar verdiğini bilmiyorum. Kime hangi acente ve bilir kisilere sorduysam böyle bi saçmalık olmaz diyorlar. ödemek istemediginiz için yokuşa surmeyin ben hem sigorta tahkim kuruluna başvuru yapicam BİMER ve hazine müsteşarlığına da başvuru yapıyorum artık nasıl bir şirkete geldik arkadaş ya

 • 08 Eylül
  10:17

  Söz konusu başvurunuza dair yetkililerimiz tarafından sizinle irtibata geçilmiş olup, bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

 • 07 Eylül
  09:17

  Öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederiz.

  Söz konusu şikayetiniz ile ilgili, tarafınıza en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ