28 Mart 2013

Anadolu Sigorta 3 Ay Oldu Ödeme Yapılmıyor!

22 Aralık 2012 günü aracıma arkadan araç çarptı.Polis raporunda %100 kusurlu olan aracın kasko poliçesi 27 şubatta ödemesine rağmen mağdur olan biz 3 ay geçti hala eksik evrak gibi oyalamalarla karşı karşıyayım.Gerekli tüm belgeleri genel merkezlerine götürmeme rağmen işlem yapmıyorlar. Aracım 3 ayı aşkın süredir Borusan Oto Avcılar servisinde kazalı haliyle duruyor.

Hazine Müsteşarlığı ve Sigorta Denetim Kurulu na bugün itibariyle şikayette de bulunacağım . Kasko şirketi çarpan araca biz hatır olsun diye de ödeme yapabiliriz diyebiliyor.Dosya Numaram :372153112**3 Araç plakam 34 DM***Ayrıca 3 aydır hasar yetkilisi **100 un üzerinde aramama rağmen ulaşamıyorum.

Ahmet 145 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Sigorta Temsilcisi15 Nisan 2013

    Uyumsuz hasar olması nedeni ile red edilmiştir.Trafik limitlerinin üzerindeki hasar tutarını Şirketimizde kasko poliçesi İ.M.M teminatından alma talebinizde trafikten reddedilen dosyanız için İ.M.M tazminatın ödenemeyeceği bilgisi şirketimizce tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön