Anadolu Sigorta 10 Gündür Bekleyen Onay.

Erman A. |

04.02.2016 sabah saatlerinde yapmış olduğum kaza sonucunda anlaşmalı olduğunuz yetki servise aracımı götürdüm. 13.02.2016 oldu halen şirketiniz yetkili servise aracın yapılması hususunda onay vermemiş. Acaba ne bekleniyor? Kasko yaptırıyoruz kaç senede 1 kazamız oldu onu da yaptırabilmek için uğraşıyoruz. Aracım yapılana kadar araç tahsis edilmesini istiyorum. Kasko firmanız gözümden düştü bir daha sizden yaptırmayı düşünmüyorum. Çevremdeki arkadaşlarıma da bu konuda olumsuz referans olacağım.

Etiketler :

Ödeme Yapmama Servis - Onarım Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Şubat
  10:43

  Söz konusu başvurunuza dair yetkililerimiz tarafından sizinle irtibata geçilmiş olup, bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

 • Erman A.
  25 Şubat
  09:40

  Benim muhatabım kurum olarak sizsiniz. Ve ben sizi dikkate alırım. Anlaşmalı olduğunuz Eksper firması, araştırma firması vs.. vs benim muhatabım değil. İç işleyişin ne yönde olduğuda beni ilgilendirmiyor sayın yetkili. Aracımın en kısa zamanda onarımının artık başlanmasını istiyorum 21 gün oldu.

 • 24 Şubat
  17:12

  Söz konusu hasar dosyası ile ilgili olarak, eksper raporunun kapatılması beklenmektedir.

  Konu hususunu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

 • Erman A.
  24 Şubat
  16:49

  Benim halen aracımın onarımı için yetkili servise onay verilmemiş. Ne zaman onay verilecek ve onarım ne zaman başlayacak? 24 Gün oldu özel bir kurum da işlemler niçin bu kadar uzun süremektedir?

 • 17 Şubat
  16:27

  Söz konusu hasar dosyası ile ilgili olarak, 17.02.2016 tarihinde tarafınızla iletişime geçilmiş olup, tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

 • Erman A.
  17 Şubat
  13:36

  Israrla bana hiçbir şekilde bilgilendirme maili gelmediğini söylemek isterim (bu tür bilgi verilmesi mail olarak değil de telefon ile aranıp bilgi verilse daha doğru olacaktır.) Sadece ben tarafınızı aradım ve durumu hakkında bilgi aldım. Eksper ile ben iletişime geçtiğimde konunun Anadolu sigortadan kaynaklı olduğu eksper kendi ön raporunu en kısa sürede şirketinize sunmuş. Şirketinizi aradığımda ön raporun araştırılması için araştırma firmasına gönderildiği tarafınızı aradığımda öğrendim. Araştırma firmasına ilişkin işlemlerin hızlandırılması konusunda yardımlarınızı rica ederim. Eksper ile ilgili bir durum söz konusu değilmiş edindiğim bilgiye göre. İyi Çalışmalar.

 • 17 Şubat
  13:26

  10.02.2016 tarihinde sistemde yer alan e-posta adresinize bilgilendirme yazısı gönderilmiştir. Söz konusu ekspertiz işlemlerinin hızlandırılması için ekspere bilgi verilmiş olup, hasar dosyanızın sonuçlandırılmasına müteakip tarafınıza bilgi verilecektir.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

 • Erman A.
  17 Şubat
  12:53

  Merhaba. Bana hiçbir şekilde mail ile cevap verilmemiştir. Ben arayıp durumu öğrenmek istediğimde araştırma sürecinde olduğu söylendi. Niçin bir araştırma bu kadar uzun sürüyor? Ayın 4 den beri aracım serviste ve sıkıntı yaşıyorum. İşlemlerin hızlandırılmasını rica ediyorum.

 • 17 Şubat
  11:48

  Söz konusu başvurunuza dair yetkililerimiz tarafından sizinle irtibata geçilmiş olup, e-posta ile bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

 • 15 Şubat
  10:55

  Öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederiz.

  Söz konusu şikayetiniz ile ilgili, tarafınıza en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ