07 Mayıs 2013

Anadolu Sigorta 1 Haftalık Tamir Süresine 3 Günlük Kiralık Araç!

1.500 TL altındaki hasarlarda (ekspersiz işlem -faturalı işlem) aracın tamir süresi ne olursa olsun max. 3 gün kiralık araç veriliyormuş. Müşteriye kiralık araç tesis ederken asıl amaç müşteriyi mağdur etmemek değil midir? ama ben bu durumda mağdur olmuyor muyum sayın sigorta şirketi? Servis aracı 1 haftada teslim ederiz diyor sigorta şirketi 3 gün kiralık araç veriyor.

Hasarımın boyutu beni ilgilendirmez beni ilgilendiren konu hasarımın onarım süresince araçsız kalmamamdır. Daha önceki sigorta şirketim daha küçük bir hasar için 1 haftalık onarım süresinde 6 gün kiralık araç tesis etmişti ve müracaatımdan tam yarım saat sonra teslim etmişti. Kısacası ben Anadolu Sigorta yaptırdığıma pişmanım.

İsmail 148 Okunma

Cevaplar

  • İsmail 10 Mayıs 2013

    Şikayetimle ilgili sigorta şirketinin dönmüş olması ve mağduriyetimin giderilmesinden ötürü kendilerine teşekkür ederim. Kiralık aracın süresini 4 gün daha uzattılar.

  • Anadolu Sigorta Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Söz konusu hasara ilişkin poliçe numaranızı veya plaka numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ Bireysel ve Ticari Sigortacılık Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön