Anadolu Seyahat Olmayan Sefer İçin Satılan Bilet!

Gulin K. |

21-7-13 23:00 Anadolu Seyahat Salihleraltı-Ankara seferi için obilet. com üzerinden bilet aldım. 22:45' te Salihleraltı`na gittiğimde bu seferin kaldırıldığını öğrendim. Saat 23:00' ten sonra Salihleraltı`ndan ve Dikili`den otobüs bulma imkanı olmadığından seyahatimi 1 gün ertelemek zorunda kaldım. Olmayan bir sefer için bilet almamı sağlayan obiletcom. tr ve Anadolu Seyahat tarafından 1 iş günü kaybım ve planladığım tarihte seyahat edememem nedeniyle mağdur edilmiş durumdayım.

Müşteri hizmetleri sadece ücret iadesi yapılacağını söyledi. Halbuki birlikte iş yaptıkları bu sitenin yaptığı hatadan Anadolu Seyahat de sorumludur ve mağduriyetimi çözme yolunda hiç bir girişimde bulunmamıştır.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ağustos
  09:47

  Değerli Yolcumuz ,

  Şikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz şikayet sistem üzerinde yaşanan sorun nedeniyle tarafımıza yeni ulaşmıştır. İletinizde belirtmiş olduğunuz mağduriyetinizin devam etmesi söz konusu ise şikayetinizi anadolu@anadolu.com.tr adresinden iletebiliriz. Yaşanan olumsuzluk adına tarafınızdan tekrar özür dileriz.
  Saygılarımızla

 • Gulin K.
  27 Temmuz
  01:42

  Firmanın bu durum ile ilgilendiğini söyleyemem.