Anadolu Seyahat Muavin Koltuğunda Birileri Sigara İçiyordu!

Abdullah Ö. |

05 Şubat 2014 günü Adapazarı'dan 16:45'te Eskişehir'e gelen araca bindik (4 kişilik bir aile) araç öncelikle 25 dakika geç geldi. Araca bindiğimizde koltuk üstlerinin, koltuk kenarlarının çok pis olduğunu ve yerlerde de çöpler olduğunu fark ettik.

Bu arada arabanın içinde aşırı pis kokular vardı. Bunlara ilave olarak muhtemelen Bilecik civarlarında aracın içini sigara kokusu kapladı. Şoför mahalli civarlarında biri sigara içiyordu. Kimsenin benim, ailemin çocuklarımın sağlığıyla oynamaya hakkı yoktur. Bu yapılanın maddi bir karşılığı olmadığını ve bunu herkesin bilmesini istiyorum.

Sizin gibi büyük olduğunu düşündüğümüz ancak yanıldığımız Anadolu Seyahat'in kapalı yerde sigara içilmemesi kapsamındaki kanun çerçevesinde cezalandırılmasına yönelik işlem başlatılmasını istiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 03 Ağustos
    09:47

    Değerli Yolcumuz ,

    Şikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz şikayet sistem üzerinde yaşanan sorun nedeniyle tarafımıza yeni ulaşmıştır. İletinizde belirtmiş olduğunuz mağduriyetinizin devam etmesi söz konusu ise şikayetinizi anadolu@anadolu.com.tr adresinden iletebiliriz. Yaşanan olumsuzluk adına tarafınızdan tekrar özür dileriz.
    Saygılarımızla