Anadolu Seyahat Bilet Satış Fiyatı Farklı Söylendi Ve Otobüste Konfor Sıfır!

Yasin E. |

İzmir Aliağa - Gebze seferi için sabahtan sorduğum Aliağa'daki Anadolu Seyahat firmasına bana gidiş dönüş 65 tl denildi ve defalarca sordum bana tek fiyat diyen şahıs akşam otobüs saati bilet almaya gittiğimde gene 65 tl dedi lakin bileti tam alacağım zaman bana sadece gidiş 65 tl dönüş için ayrıca 65 tl ödemeniz gerekli diyor.

Sağ cam kenarı istememe rağmen ısrarla sol cam kenarı bileti kesilmiş telefon ile arayarak düzelttirdim ama o kadar dar ki önümdeki kucağıma yatıyor resmen! Böyle bir rakama böylesi bir konfor kadının dediği gibi gidiş dönüş 65 tl olması gereken bir konfora sahip. Yetkili birisi ile görüşmek istiyorum yarın ulaşırsa ve görüşme imkanım olursa çok sevinirim yetkili birisinin..

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ağustos
  09:47

  Değerli Yolcumuz ,

  Şikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz şikayet sistem üzerinde yaşanan sorun nedeniyle tarafımıza yeni ulaşmıştır. İletinizde belirtmiş olduğunuz mağduriyetinizin devam etmesi söz konusu ise şikayetinizi anadolu@anadolu.com.tr adresinden iletebiliriz. Yaşanan olumsuzluk adına tarafınızdan tekrar özür dileriz.
  Saygılarımızla

 • Yasin E.
  17 Kasım
  00:44

  hiç kimseden bana geri dönüş olmadı .