Anadolu Sağlık Merkezi'deki Gürültü ve Koku!

Erbil V. |

Anadolu Sağlık Merkezi'nde 2. kez kanser ameliyatı olan eniştemin yanında bir gece refakatçı olarak kaldım. Ameliyat sonrası odaya alındığımızda koridorda hemşirelerden öğrendiğim kadarıyla (İranlı Suriyeli) olduklarını, koltukların üzerine ayakkabılarını çıkarmış vaziyette yatıp uyuduklarını, çocuklarının ulu ortada gürültü yaparak yalnız dolaştıklarını gördüğümde hemşireyi çağırıp eniştem ameliyattan yeni çıktı ve ağrıları var sesten rahatsız oluyor, rica etsek gürültüyü engelleyebilir misiniz dediğimde 'bu hastaların cahil ve kültür seviyelerinin çok düşük olduğunu ve yapabileceği bir şey olmadığını' söyledi. Hastanede açılan hiç bir pencere yok. Maalesef sabaha kadar gürültü ve ayak kokusu içinde kaldık.

Etiketler :

Personel Davranışı Müzik/Ses/Gürültü Temizlik-Hijyen

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Şubat
  16:42

  Anadolu Sağlık merkezi ailesi olarak bize,göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder,geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.

  Siteniz aracılığı ile mesaj yollayan hasta yakınımız Sn.E**V** paylaşmış olduğu deneyimi için teşekkür ederiz.Sn.E**V**belirtilen iletişim nuamarasından
  ulaşılamamaktadır.Aktarılan bilgiler ışığında gerekli değerlendirme ve aksiyon süreçlerinin başlatılmış olduğunu bilgilerinize sunar,sağlıklı günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  ÖZEL ANADOLU SAĞLIK MERKEZİ HASTANESİ