05 Mart 2016

Anadolu Sağlık Merkezi Çağrı Merkezine Ulaşmak Neredeyse İmkansız!

Anadolu Sağlık Merkezinin 444 çağrı merkezinden randevu almak istediğinizde hemen karşınıza çıkıyorlar ancak verdiğiniz paranın karşılığı olan hizmeti almak gibi durumlarda karşınızda canlı bir varlık bulamıyorsunuz, dakikalarca müzik dinletiyorlar. Çağrı merkezini bile sadece para kazandıran bir yer olarak görüyorlar. Zaten yüksek ücretler alıyor, ama karşılığında birazda hizmet vermeyi çok görüyorlar. Bu hastanede kalite ya da müşteri hizmetleri konularında çalışan yok galiba. Sıfır.

Fatih 1.794 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Sağlık Merkezi Temsilcisi12 Mayıs 2016

    Siteniz aracılığı ile mesaj gönderen Sn.F*G* ile yakınması hakkında iletişime geçilerek detaylı değerlendirme yapıldı. Mevcut hizmet kalitesini sürekli geliştirme yönünde çalışmaların yapıldığı paylaşıldı. Bilgilerinize sunulur,sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla.

  • Fatih06 Mart 2016

    Dün beni aradılar. Hemen aramaları ve detayları ile dinlemelerini olumlu bir gelişme olarak değerlendiriyor, sadece bununla kalmayıp, başka hastaların benzer durumlara maruz kalmamaları için gerekli düzeltmelerin yapılmasını umuyorum. Çağrı Merkezi görüşmeleri mutlaka kayıt altına alınmalı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön