Anadolu Sağlık Merkezi Kol Çatlağını Göremeyen Doktor!

Özlem A. |

13 aylık oğlum koltuktan düştü ve en yakın hastane olduğu için derhal ASM acil servisine getirdik. filmleri çekildi, Ortopedist ** Beye yönlendirildi. Doktor filmlere baktı, bir şey olmadığını belirtti, yeni röntgen filmleri istedi. Röntgen çekimi için oğlumun kolu bandajlandı. Tekrar filmleri çekildi. Doktor, bu filmlerde de bir şey göremediğini, tomografi çekilmesi gerektiğini söyledi.

Ardından oğlumu başka bir hastaneye götürdüm. Oradaki ortopedist tek bir film istedi ve oğlumun kolunun iki yerinden çatlamış olduğunu gördü. Kolu atellendi. Bu hastane adı altındaki kurum hastane olarak çalışmaması gereken bir kurumdur.

Etiketler :

Personel Davranışı Fiyat ve Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özlem A.
  09 Nisan
  14:02

  Evet, o kadar röntgen ile göremediğiniz kırığı, başka bir özel hastane tek film ile gördü. İleri tetkikten öneriniz tomografi olmuştu. Alçı yapılma nedeni, bebeğin film sırasında kolunu oynatmaması içindi. Önerdiğiniz tedavi, kolunu hareket ettirmezse tekra getirin olmuştu. lütfen, insanları kandırmayın sayın yetkili. Bu kadar yüzsüzce yanıt vermişsiniz, pes doğrusu. doktorun verdiği imzalı raporunuz da elimde. istenirse tüm belgeleri de gösterebilirim.

 • 15 Şubat
  17:51

  Anadolu Sağlık Merkezi ailesi olarak bize,göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder,geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.

  Hastamız ile ilgili yapılan ortopedik değerlendirmede,sağ dirsek travması sonrası olası sağ kolda kırık tespiti açısından sağ dirsek,ön kol ve humerusuun iki yönlü grafileri çekilmiş ve herhangi bir kırığın doğrudan ve indirekt bulgularına rastlanmamıştır.Kesin kırık tanısı için,daha ileri tetkike gerek görülmemiş,kol alçıya alınmıştır.Kontrol filmlerinme göre alçının planlanandan daha erken çıkarılabileceği aileye iletilmiştir ve takib önerilmiştir.Hasta yakınımız hastamıza önerilen tedaviyi kabul etmediği ve takiplere gelmediğini bu site aracılığı ile bilgilerinize sunar,sağlıklı günler dileriz.

  Saygılarımızla

  ANADOLU SAĞLIK MERKEZİ HASTANESİ