29 Aralık 2015

Anadolu Sağlık Merkezi Hastane Kurulundan Çıkan Karar!

Gebze Anadolu Sağlık H** D***alnımda çıkan bir bezeyi alarak operasyon yaptı. Dikişin atması ve iltihap toplaması sonucu kendisine gittik ofisinde iltahabı sıkıp bant yapıştırdı. Odasından çıktık ve 280 TL para talep ettiler.

Acıbadem Sigorta'mdan dolayı 20 TL ödedik ve hasta haklarına şikayet ettik. Kurul kararında görüşüleceği söylendi ve evime bir kağıtta "yakınmalarınızın sonucu olarak hastanemiz alnınıza darp yediğinizi belirledi" kağıt geldi.

Başarısız bir operasyon sonucunu bize yalancılıkla suçlayarak, çok ayıp bir şekilde cevap verdiler. 3 gündür hastaneyi arıyorum ve bir muhatap bulamıyorum. Hastaneye göre 20 TL'nin peşinde yalan söyleyen biriyim.

Berrin 1.391 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Sağlık Merkezi Temsilcisi29 Aralık 2015

    Anadolu Sağlık Merkezi ailesi olarak bize,göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder,geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Siteniz aracılığı ile mesaj gönderen Sn.B*A* 'ile iletişim sağlanılarak ,geri bildirimi hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Tedavisinin ardından meydana gelen durumun bir yabancı cisim reaksiyonu olduğu tespit edilmiştir.Tamamen yapısal olarak gelişebilen bu tür reaksiyonların eksik veya yanlış her hangi bir tıbbi uygulamayla ilişkisi olmadığı, bu nedenle de ücret iade talebinin uygun bulunmadığı iletilmiştir. Bilgilerinize sunar,sağlıklı günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön