24 Temmuz 2013

Anadolu Sağlık Merkezi Ameliyatta Ölen Kişi İçin Para İstiyor!

Anadolu Sağlık Merkezinde babam ameliyattan çıkamadı. Fakat hastane benden 30000 TL para aldı. Babam bu ameliyatı diğer hastanelerden daha iyi yapacağını inandığı için bu hastaneye yatmıştı. Birde evime hastane tarafından icra takibi geldi. Ben böyle bir hastane anlayışı görmedim.

Vakıf hastanesi olduklarını söylüyorlar ,fakat bizim mağduriyetimizi hiç bir şekilde umursamadılar. Ortada hiçbir sonuç yokken ,benden bu parayı zorla aldılar. Zorla diyorum çünkü hastaneyle bir sene boyunca temas halinde olduk , fakat hastane hiçbir şekilde geri adım atmadı.

Orkun 1.750 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Sağlık Merkezi Temsilcisi24 Temmuz 2013

    Anadolu Sağlık Merkezi ailesi olarak, bize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder,başsağlığı dileklerimizi sunarız. Siteniz aracılığı ile mesaj gönderen Sn.O**Ç** tıbbi süreçler ve tıbbi olmayan süreçler hakkında işlem öncesi ve sonrasında detaylı bir şekilde bilgilendirme yapılmış,onamlar alınmıştır.Anılan konularda her türlü kolaylık ve desteğinde azami olarak sunulduğunu bilgilerinize sunar,sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön