06 Haziran 2013

Anadolu Sağlık Merkezi Acil Servis Bölümü!

04. 06. 2013 salı gecesi şiddetli böbrek ağrısı şikayeti ile gece saat 02 de acil servisine gittim. Acil müşade odasına alındıktan sonra dr *** hn geldi şikayetimi söyledim böbrek ile ilgili fazla bilgisi olmadığını yarın sabah ürolojiye gelmemi söyleyerek ağrı kesici ve serum takacaklarını söyleyerek yanımdan ayrıldı.

Daha sonra serumu takmak için yanıma erkek hemşire geldi ve damarı bulana kadar iğneyi 3-4 kez koluma batırdı ve şuan kolum mosmor. Çıkış işlemlerini yaptırmaya gittiğimde 6 tl gibi bi ücret aldılar fatura fiş te vermediler. Neden bu kadar ucuz bi yanlışlık olmasın diye sorduğumda akşam saat 19 sora acilde ücret almadıklarını söylediklerinde anladım ki bunları.

Erbil 963 Okunma

Cevaplar

  • Erbil 08 Haziran 2013

    Bana ayrılan kontrol randevusuna geldiğimde acil servis sorumlusu müdürü kolumdaki 8 cm lik morarıklığın normal olduğunu ve yarım saate yakın doktor beklememe ilgilide kendisinin yarı amerikan vatandaşı olduğunu avrupada ve amerika'da böbrek taşı şikayeti ile ilgili hastala doktorların 4 ila 6 saatte baktıklarını söylediğinde bende kendisine benimde bulgaristan vatandaşlığım olduğunu ve sık sık avrupaya çıktığımı ve gittiğim her hangi bir hastanenin acil servisinde 10 dk dan fazla doktor beklemediğimi söylediğimde hayır olamaz gibi cevaplar verdi.Ayrıca benim gibi mağdur hastalarıda kendi imkanlarıyla ayağınıza kadar getirttiğiniz için size ayrıca teşekkür ederim...

  • Anadolu Sağlık Merkezi Temsilcisi06 Haziran 2013

    Anadolu Sağlık Merkezi ailesi olarak, bize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder,geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Siteniz aracılığı ile mesaj gönderen Sn.E*V* ile görüşüldü.Hastamıza kontrol muayene randevusu organize edildi. Bilgilerinize sunar,sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla. ANADOLU SAĞLIK MERKEZİ

  • Erbil 06 Haziran 2013

    05. 06. 2013 yine şiddetli böbrek ağrısı şikayeti ile hastanenizin acil servisine geldim. Müşade odasına alındım tansyonum ve şikayetim alndıktan sonra dr u beklememizi soyleyerek hemşire hn odadan ayrıldı. 20 dk belki daha fazla bekledikten sonra koridora çıktığımda iki tane dr bacak bacak üstüne atmışlar aralarında sohbet ettiklerini görünce resmen çıldırdım. Ödeme yapılan yere 20 dk dır bekliorum bu arkadaşlar ne iş yapar burda diye sorduğumda sizin şikayetiniz onlarla alakalı değil size başka doktor bakacak deyince ver evraklarımı dedim ve başka bir hastaneye gittim. Bir gün önce de aynı olay başıma geldi en yakın zamanda il sağlık müdürlüğüne şikayette bulunacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön