01 Nisan 2013

Anadolu Sağlık Merkezi 10 Dakika Geç Kaldım Diye Muayeneye Alınmadım!

Anadolu Sağlık merkezine endokronoloji muayenem için gittim ancak trafikten dolayı 10 dk geç kaldığım için muayeneye alınmadım. 3 yıldır tedavi gördüğüm doktor her muayene randevumda beni en az 20 dk bekletmiştir ama ben 10 dk geç kaldım diye randevuya alınmadım. Üstelik randevu vermek için hastanenin çağrı merkezi beni 1 ay önceden talebim var mı diye aradı.

Randevuya alınmadığım gibi bana Devlet hastanesindeymişim gibi 10 gün sonraya randevu verdiler. Kartal'dan Ataşehir'e randevuma yetişmek için koştur koştur gitmeye çalışıyorum 10 dk için beni kabul etmiyorlar. İstanbul'da tek hastane Anadolu Sağlık merkezide değil tek doktor M***** bey de değil. Kayıp benim değil hastanenin.

Ebru 1.299 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Sağlık Merkezi Temsilcisi02 Nisan 2013

    Anadolu Sağlık Merkezi olarak bize,göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder,geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Siteniz aracılığı ile mesaj gönderen hastamıza,ranevusuna elinde olmayan nedenlerle zamanında yetişemediği için hizmet verilememiştir.Diğer randevuların etkilenmemesi için randevu aşımı olan muayene ve kontrollerin her zaman gerçekleştirilebilmesi mümkün olamamaktadır.Bu süreçteki temel kaygı ardışık hizmetlerde doğabilecek memnuniyetsizliği en aza indirgemektir. Hastamıza yeni bir randevu ve alternatif hekim hizmeti önerilmiştir.Arzu ettikleri taktirde hizmet vermeye hazır olduğumuzu bildirir,sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla. ANADOLU SAĞLIK MERKEZİ HASTANESİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön