Anadolu Jet'ten E-Faturamı Alamıyorum!

Erkan E. |

26 mayısta gidiş ve 28 mayısta dönüş yaptığım 26 mayısta satın almış olduğu gidiş-dönüş yolculuğuma ait e-faturayı halen alamamaktayım. En az 5 sefer müşteri hizmetleri ile görüştüm. sırasıyla; faturanın ancak "5 gün sonra"; "7 gün sonra"; "son uçuştan 7 gün sonra"; "son uçuştan 7 iş günü sonra" ve en son hala ekranımıza bilgi düşmemiş diyerek, faturamı gönderemeyeceklerini söylediler.

Şikayet için başka bir müşteri hizmetlerine bağladıklarında da 5 dakikaya yakın telefonda bekletip durdular. Artık faturamı almak istiyorum.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan E.
  10 Haziran
  15:48

  bir fatura için esenboğa'ya veya ankaradaki tek yer olan çankaya'ya mı gideceğim. bu nasıl bir müşteri memnuniyetidir.

 • 10 Haziran
  15:46

  Sayın Yolcumuz;

  Elektronik biletlerin çıktısı ***antetli forma basılan "Elektronik Bilet Yolcu Seyahat Belgesi"**** fatura yerine geçmektedir.

  Çağrı Merkezi'nden alınan biletlerin fatura yerine geçen bu çıktısını yolcularımız uçuş öncesi/sonrası havalimanı satış ofislerinden ya da THY şehir ofislerinden alabilirler.

  Elektronik biletler son uçuş tarihinden itibaren 7 gün sonrasında arşiv olur. Arşiv olan biletin fatura yerine geçen belgesi yine meydan satış ofisleri ve THY şehir satış ofislerinin muhasebesinden alınabilir.

  Bu nedenle çağrı merkezinden aldıkları elektronik biletlerinin faturasını isteyen yolcular, bu belgeyi meydan ya da şehirde bulunan THY satış ofislerinden temin edebilirler.

  Saygılarımızla;

  Anadolu Jet