20 Haziran 2013

Anadolu Jet'in Saygısız Personeli Tarafından Uçağa Alınmadım!

16. 06. 2013 tarihinde 12. 30 Diyarbakır'dan Sabiha Gökçen Hava alanına 3 ay önceden alınan biletimle uçağa almadılar. Diyarbakır hava alınanda bilet satış bölümünde çalışan saygısız olan ismini sonradan öğrendiğimiz Ç***** S. tarafından uçağa alınmadık. Ve bizden sonra gelen yolcuların uçağa bindiğini gördük. Ve Ç***** hanıma sorduğumuzda; sizin biletiniz promosyon bilet olduğundan öncelik diğer müşterilere aittir. Ve benim biletimin uçağın kalkmasına 30 dk kala satıldığını söyledi.

Anadolu Jet tarafından mağduriyetimin giderilmesini pazartesi 12:30 uçağına bilet aldım 717 TL verdim. Bunun üzerine gitmesini arz ederim. Diyarbakır hava alanında Ç***** S. hakkında inceleme yapın.

Adil 90 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi22 Haziran 2013

    Sayın Yolcumuz; Anadolu Jet Müşteri İlişkilerinden tarafınıza verilmiş cevapta da yer aldığı gibi; Söz konusu personel davranışındaki yanlışlar nedeniyle tarafımızdan uyarılmış olup, bağlı bulunduğu müdürlüğe şikayetiniz iletilmiştir. Ancak, kalkış saati 12:35 olan uçuş için kontuara saat 12:12'de müracaat ettiğiniz belirlenmiştir. (sistemde de saat 12:12 'de kontuara müracaat ettiğiniz görülmektedir.) 12:12'de müracaat etmiş olmanız uçuşa 23 dk kaldığı için geç müracaat kuralına tabidir. 30 dk kuralı yolcularımızın kontuara müraacatından itibaren geçerli olan bir kuraldır. Kurallarımız gereği iç hat seferlerimizde yolcularımızın seferin tarifeli kalkış saatinden 30 dakika önce check-in ve bagaj işlemlerini tamamlamış olmaları, kalkıştan 15 dakika önce boarding kapısından uçağa geçmiş olmaları gerekmektedir. İnternetten check-in yapan ancak uçuş kartını bastırmayan yolcularımız için de bu kural geçerlidir. Ancak internetten check-in yapıp uçuş kartını bastıran, kontuarda herhangi bir işlemi (bagaj teslim..gibi) olmayan yolcularımız 15 dk kalaya kadar uçağa geçebilmektedirler. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla; Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön