19 Eylül 2013

Anadolu Jet'in Rötarlı Seferi Yüzünden Askerliğim Uzadı!

Ben 49. İç Güvenlik Tugayı Askeri Gazino Müdürlüğünde vatani görevini yapmakta olan bir askerim. 18. 09. 2013 saat:14. 00 tarihli biletim saat:18. 00 rötar yapmıştır. Bugün birliğime saat 18. 00 da teslim olmam gerekirken bu aksaklıktan dolayı gece yarısı saat 24. 00 da orada olacağım. firmanızın bu hatası yüzünden geç intikal olarak sayılacak ve askerliğimin bir gün uzamasına neden olacak.

Bu sadece bir kere de olmadı. firmanız ile yaptığım diğer uçuşlar da bu hatalarla karşılaştım. Bir daha firmanızı kesinlikle kullanmayacak ve önermeyeceğim. Bu mesajımı dikkate alırsanız daha iyi bir hizmet sağlayacağınıza eminim.

Aykut 80 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın Yolcumuz; Havacılık sektöründe en önemli konulardan biri olan zamanında kalkış ve iniş yapma sorumluluğunun uygulanabilirliği tüm havayolları gibi Anadolu Jet’in de en büyük hedeflerinden bir tanesidir. Seferlerimizin belirtilen saatlerde icra edilmesi için büyük çaba gösterilmekle birlikte, zaman zaman sektörün özelliklerinden kaynaklanan aksaklıklarla karşılaşılması da kaçınılmaz olmakta ve bu durum siz değerli yolcularımız kadar bizleri de oldukça üzmektedir. Yaşanan aksaklıktanm ötürü içtenlikle özür dileriz. Saygılarımızla; Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön