13 Temmuz 2016

Anadolu Jet'i Bir Daha Kullanmam.

Anadolu Jet'ten 12.07.2016 günü aldığım biletimi internetten check in yaptırdım. Havalimanına yaklaşık bir saat önce gitmeme rağmen check in masasına gittim de masadan başka masaya gönderdiler. 50 tane masa olmasına rağmen 3 kişi çalışınca kuyrukta beklemekten 45 dakika kala yetişemedim ve uçuşumu iptal ettiler. Barkodaki arkadaşa durumu anlattığım da satış ofisine gönderdiler. Biz bir şey yapamayız dediler.

Satış ofisine gittiğim de süpervisior a gönderdi hiçbiri yardımcı olmadı. O da tekrar satış ofisine yönlendirdi ve bizi oyaladılar ve uçağım gitti param boşa gitti. Ancak bizimle aynı saate Erzurum'a uçağı olan bir bayan uçağına geç kaldığını ve iptal edildiğini söyleyerek geldi satış ofisine fakat aynı bayanı o uçağa binmek için kapıdan girerken gördüm. Sorduğum da bilemem denildi ve başlarından gönderdiler. Hiçbir şekilde yardımcı olmadılar ve tabiri caiz ise paramı aldılar.

Halil 234 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi13 Temmuz 2016

    Sayın Yolcumuz Öncelikle yaşamış olduğunuz memnuniyetsizlik / aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetvar.com platformundan iletilen mesajınızda bildirdiğiniz konunun Müşteri İlişkileri Ünitemiz tarafından dosya no ile kayıt altına alınması, inceleme/araştırma/değerlendirme neticesine göre tarafınıza aynı ünite kanalıyla resmi cevap verilmesi amacıyla uçuşunuza ait gerekli birtakım bilgilerle birlikte ( bilet numaranız , rezervasyon kodunuz , uçuş tarih ve numarası gibi ) Müşteri İlişkileri Ünitemize müracaat etmeniz gerekmektedir. Müracaat için 444 A JET (2 538) numaralı telefondan 7 gün 24 saat hizmet veren Çağrı Merkezimizi arayabilir, görüşlerinizi/eleştirilerinizi ve taleplerinizi https://www4.thy.com/customercontact/index.tkf?lang=tr&airline_code=2 adresine de iletebilirsiniz. Saygılarımızla ANADOLUJET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön